2020-02-03 20:00
2020-02-03 21:00

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, ratiliokai kviečia Vilniaus universiteto studentus ir darbuotojus mokytis patriotinių dainų! Atviros ansamblio repeticijos metu liesis meilė savo šaliai, kurią įkūnys jausmingos patriotinių dainų melodijos, Lietuvos istoriją liudijantys tekstai bei energingi ritmai.

🌿 „Valanda su RATILIO“ – tai visus metus vyksiančių folkloro edukacijų ciklas, kurių metu Vilniaus universiteto bendruomenė pažins lietuvių kalendorinių švenčių papročius, tautosaką bei šokius ir žvelgs į tradicijas jaunų žmonių akimis.

FB logoValanda su RATILIO | Patriotinės dainos