2020-02-11 21:00
2020-02-11 23:00

✨Pirmasis pasibuvimas 2020 metų istorijų pasakojimo sal(i)one įvyks jau vasario 11!

Pakviesime užsukti ir pavakaroti drauge su pasakotojais ir klausytojais. Kaip tikram sal(i)one - su skirtingomis istorijomis, gurkšnodami arbatą, užsikąsdami sausainiais ar pyragu, pasinersime į pasakotojo pasaulį... Čia jau girdėjome įvairių istorijų, o kokios jos bus vasario 11, priklausys tik nuo JŪSŲ!

✨Mėgsti pasakoti istorijas ir nori išbandyti save prieš auditoriją, o gal tiesiog nori paklausyti kitų pasakojamų istorijų? Ateik į mūsų sal(i)oną VU Kultūros centre, su Storyteller Milda!
✨KAIP VEIKIA? Kas pirmesnis, tas gudresnis principu: norėdama(s) pasakoti, registruokis el.paštu ir užsitikrink sau vietą vakaro metu!
Atėjusiems tik paklausyti, bet vakaro pabaigoje pajutusiems norą pasakoti, visada paliksime dvi galimybes įsijungti! #VUstorytelling

🏆#vieta: VU Kultūros centras, M. K. Čiurlionio g. 21