2015 12 05 liepaites555Gruodžio 2 d. 18.00 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilniuje)

Prasidėjus advento laikui, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai kviečia į koncertą „Šventų Kalėdų laukime...“

Koncerte skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių dainos vaikų chorams.

Prie mokyklos trečios klasės (vadovė Nina Timofejeva), jaunučių (vadovė Edita Jaraminienė), jaunių chorų (vadovė  Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė) prisijungs ir mokyklos merginų (vadovė Justina Kuliūnienė) bei išilginių fleitų (vadovė  Jūratė Staškienė) ansambliai. Koncertą ves Vilniaus kultūros centro teatro studijos „Elementorius“ moksleivė Karolina Banytė (vadovė Eglė Storpirštienė).

Bilietus įsigyti galite BilietaiLT button platinimo vietose ir prieš koncertą renginio vietoje.

2017-12-02 18:00:00 2017-12-02 19:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius Koncertas „Šventų Kalėdų laukime“ LIEPAITĖS