Vilniaus universiteto teatras, kuriam šiemet sukanka 444 metai, kasmet rengia tradicinius teatro forumus, įvairias kūrybines akcijas, kaskart ieškodamas naujų temų ir formų. Senovės romėnai turėjo gražią tradiciją švęsti jaunimo šventes - juvenalijas, skirtas jaunystės deivės Juventos garbei. Dramos trupė „Minimum“ inicijuoja teatrinių juvenalijų akciją, kurių pagrindu taptų šimtametės Vilniaus universiteto akademinio jaunimo teatrinės tradicijos. Ta proga balandžio 23-30 d. rengiama teatrinė savaitė, kurios metu pasirodys abi teatro trupės. Trupė „Minimum“ pristatys premjerą - VU profesoriaus Grigaliaus Knapijaus dramos "Filopatris, arba Dorybė", pirmą kartą pastatytos 1596 m., šiuolaikinę interpretaciją.

Projekto rengėjai aktyviai bendradarbiauja su regionų moksleiviais: Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviai VU teatro salėje suvaidins spektaklį „Angelas“, o trupė „Minimum“ apsilankys Kelmės rajono Užvenčio Kultūros centre, kur Šatrijos Raganos gimnazijos moksleiviams bus pristatyta R. Venckaus knyga „Kūryba ir edukacija“ ir parodytas spektaklis „Cirkas“.
J. Grušo dramos „Cirkas“ pastatymo sėkmė buvo lemtinga – balandžio 23 d. trupei „Minimum“ ir jo vadovui R. Venckui bus įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas.