Paslaugos

VU Kultūros centro kolektyvai teikia koncertines ir kitokio pobūdžio menines paslaugas. Čia supažindiname su paslaugų įvairove ir jų užsakymo tvarka. Jei kiltų neaiškumų arba tiesiog norėtumėte pasitarti, paskambinkite arba parašykite žemiau nurodytais kontaktais.

Siūlome šias paslaugas

Paslaugų užsakymas

Norėdami užsakyti paslaugą, atsisiųskite ir užpildykite šią FORMĄ. (docx). Užpildytą formą siųskite el. paštu .

VU Kultūros centras ir jo kolektyvai teikia paslaugas vadovaudamiesi Centro nuostatais ir Vilniaus universiteto nustatyta tvarka.

Minimalios paslaugų kainos Tiksli paslaugos kaina nustatoma įvertinus užsakovo poreikius ir suderinus detales, tokias kaip: atlikėjų skaičius, pasirodymo trukmė, reikalingos papildomos priemonės ir kt.

Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimas:

  1. Kai užsakovas yra Vilniaus universiteto padalinys, užsakymas patvirtinamas vidiniu raštu. Apmokėjimas atliekamas pagal VU vidaus tvarką į Kultūros centro spec. lėšų rūšį 201700011.
  2. Kai užsakovas nėra Vilniaus universiteto padalinys, su juo sudaroma Paslaugų sutartis, kurioje numatomos paslaugos atlikimo ir kitos sąlygos bei apmokėjimo tvarka.

Kontaktai

Pasiteirauti galite el.paštu: arba tel. (+370) 686 19740, (8 5) 268 6989.

Palikite atsiliepimą

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Palikite atsiliepimą apie suteiktą paslaugą arba pasiūlymų kaip tobulinti mūsų paslaugas:

Atsiliepimų anketa

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos