Naujienos

Čiurlioniškos vizijos vargonų muzikos koncerte „Ad Patres”

Vargonai

„Mane Kutavičiaus sonatos „Ad Patres“ garsai perkelia į Čiurlionio pasaulį, kuriame vizija susilieja su tikrove, mintis – su būsena, o dabartis tampa neatskiriama nuo amžinybės“, – sako vargonininkas Vidas Pinkevičius.

Vargonų muzikos mėgėjai šią sonatą ir kitą lietuviškąją klasiką išgirsti galės šeštadienį, sausio 19 d., 18 val. Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje vyksiančiame V. Pinkevičiaus koncerte „Ad Patres“. Jame skambės Juozo Naujalio, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Broniaus Kutavičiaus ir Vido Pinkevičiaus kūriniai vargonams ir improvizacijos.

Pasak V. Pinkevičiaus, koncerto kertinis akcentas bus B. Kutavičiaus sonata „Ad Patres“, kurią kompozitorius parašė pagal M. K. Čiurlionio 7 paveikslų ciklą „Laidotuvių simfonija”. „Tai tikrai ypatingas kūrinys lietuvių vargonų muzikos istorijoje, kur susijungia dviejų kūrėjų meninės vizijos. Visi turbūt esame girdėję apie Čiurlionio paveikslų muzikalumą, bet tai, ką Kutavičius užrašė natomis, o Jūratė Landsbergytė iš originalo vargonų duetui transkribavo vienam vargonininkui, yra sunkiai nusakoma žodžiais“, – pasakojo V. Pinkevičius.

Anot vargonininko, sonatoje girdimas savitas minimalistinis B. Kutavičiaus braižas, kur svarbiausia ne veiksmas, o tam tikra būsena.
„Kompozitorius labai taikliai kūrinį suskirstė į epizodus, kurie atspindi Čiurlionio „Laidotuvių simfonijos“ motyvus. Kiekvienas klausytojas galės atpažinti čiurlionišką laidotuvių eiseną, giltinę su dalgiu, sėdinčią ant karsto, ar tuščiame kambaryje esantį žmogaus, o gal ir vėlės siluetą“, – mintimis dalijosi menininkas.

Dr. Vidas Pinkevičius yra aktyvus vargonų meno populiarintojas ir garsina šį instrumentą rengdamas įvairias paskaitas, seminarus, demonstracijas ir koncertus.
V. Pinkevičius baigė bakalauro ir magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo vargonų, improvizacijos ir klavesino klasėse pas prof. P. Ruiter-Feenstra Rytų Mičigano universitete (JAV), kur įgijo humanitarinių mokslų magistro diplomą. 2006 m. baigė Nebraskos-Linkolno universitetą (JAV), kurstudijavo prof. Q. Faulkner ir G. Ritchie klasėse, įgijo muzikos menų daktaro laipsnį ir apsigynė disertaciją apie improvizaciją J. S. Bacho stiliumi.

Menininkas laimėjo keletą prestižinių stipendijų ir konkursų, tarp jų – geriausio atlikėjo konkursą Rytų Mičigano universitete (2002). Jis koncertavo įvairiose Europos šalyse ir JAV, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, prestižiniuose meistriškumo kursuose Švedijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, JAV ir kitose šalyse. Kaip solistas grojo su svarbiausiais Lietuvos orkestrais. Kartu su žmona dr. A. Motūzaite-Pinkevičiene jis dažnai atlieka vargonų duetus. 2008 m. kartu su fleitininku Giedriumi Gelgotu įrašė pirmąją VU Šv. Jonų bažnyčios vargonų ir fleitos muzikos kompaktinę plokštelę.

V. Pinkevičius yra VU vargonininkas ir kartu su A. Motūzaite-Pinkevičiene vadovauja VU vargonų studijai „Unda Maris“.
Šis renginys yra VU Kultūros centro organizuojamo ciklo „Muzikos valanda VU Šv. Jonų bažnyčioje“ dalis. Ciklo organizatoriai siekia supažindinti klausytojus su didžiausiais Lietuvos vargonais, atskleisti šio instrumento grožį ir itin plačias galimybes.

Renginio kaina - 5 EUR. Studentams, senjorams, žmonėms su negalia ir VU darbuotojams taikoma 50 % nuolaida. Bilietus bus galima įsigyti prieš renginį arba elektroninėje bilietų platinimo sistemoje "Tiketa".

ISTORIJŲ PASAKOJIMO DIRBTUVĖS VU DARBUOTOJAMS

VU darbuotojams FB

VU Kultūros centras norėdamas paskatinti istorijų pasakojimo kultūros atsiradimą Vilniaus universitete, organizuoja kūrybines šio žanro pažinimo dirbtuves. Spalį ir lapkritį sėkmingai praėjus pirmiems dviem dirbtuvių užsiėmimas su VU studentais, trečią kartą darome nemokamas trijų dienų (11 val.) dirbtuves, į kurias kviečiame VU DARBUOTOJUS!

Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės.


Taigi, dirbtuvių metu jūs:
• Išmoksite taip vadinamos „7 kaulų“ istorijų pasakojimo technikos (bare-boning). Ji padės ir skaitant/rašant įvairius darbus, projektus darbe, ir klausantis kitų istorijų, ir be abejonės, pasakojant pačiam;
• Išmoksite, kaip kiekvieną istoriją reikia „sugyvinti“, padaryti ja įdomia, patrauklia kitiems. Po to niekada nepasakosite sausai, neįdomiai, žmonės klausysis jūsų nevargdami, ar nelaukdami, kol pagaliau baigsite;
• Išmoksite naudingų dalykų apie istorijos tempą, detales. Suprasite, kad kartais mažiau detalių yra geriau. Išmoksite, kaip įtaigiai apsakyti dalyko esmę;
• Įgysite realios kalbėjimo prieš auditoriją patirties saugioje aplinkoje. Dirbtuvės negali būti didesnės nei 12 žmonių, todėl gausite daug individualaus dėmesio, mokytoja tiksliai įvardins jums reikalingus dalykus ir parodys kelią, kaip patobulėti.
• Galvojate, kad nieko įdomaus neturite papasakoti? Visi turi, ką papasakoti! Tereikia iš atminties iškrapštyti istorijas, o po to jas gerai ir įtaigiai papasakoti. Tai padės Jums lengviau užmegzti reikalingas pažintis, susirasti draugų, sustiprinti esamus ryšius.
• SMAGIAI PRALEISITE LAIKĄ įdomių žmonių apsuptyje, įsikvėpsite kūrybiško, užmegsite įdomių pažinčių.

Dirbtuves ves profesionali šiuolaikinė pasakotoja Milda Varnauskaitė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Nyderlanduose. Milda Amsterdame yra baigusi „Mezrab Storytelling School“, ruošiančią profesionalius pasakotojus. Ji reguliariai pasakoja Mezrab kultūros centre, nuolatos pasirodo daugybėje kitų vietų Lietuvoje ir Olandijoje. Pasakotoja yra storytellingo praktikė ir savo dirbtuvėse siekia praktinį žinojimą perduoti ir studentams.
Lietuvoje įkūrė Baltic Storytelling Centre.
Milda taip pat yra VU alumnė, čia įgijusi bakalauro ir magistro laipsnius filosofijos ir literatūros srityse.

 Milda foto skelbimui2

Užsiėmimų laikai:
Gruodžio 9 d. (sekmadienis) 14 – 18 val.
Gruodžio 10 d. (pirmadienis) 16 – 20 val.
Gruodžio 11 d. (antradienis) 15 – 18 val. 
Gruodžio 11 d. (antradienis) 19 val. OPEN MIC VAKARAS! Atviras įėjimas visiems norintiems pasakoti savas arba išgirsti kitų istorijas!

Vieta: Kultūros centras, Čiurlionio g. 21, 344 auditorija (už Didžiosios aulos)

DIRBTUVĖSE VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. BŪTINA REGISTRACIJA ČIA IKI GRUODŽIO 7 d.

VU Kinetinis teatras iš festivalio Sankt Peterbuge grįžo su pagrindiniu apdovanojimu

sankt peterpurgas

Lapkričio 11–17 dienomis VU Kinetinio teatro trupė lankėsi Sankt Peterburge vykusiame tarptautiniame universitetinių teatrų festivalyje „TurgenevFEST”, iš kurio grįžo ne tuščiomis, o su pagrindiniu festivalio apdovanojimu.

„TurgenevFEST” ‒ tai vienas didžiausių universitetinio jaunimo festivalių Rusijoje. Jo metu, dešimt skirtingų kolektyvų iš Vokietijos, Indonezijos, Pietų Korėjos, Italijos, Lietuvos ir Rusijos pristatė savas teatrines interpretacijas, parengtas pagal rašytojo I. Turgenevo kūrybą. VU Kinetinio teatro trupė, festivalyje pristatė spektaklį „Per kūną“, sukurtą pagal I. Turgenevo romaną „Tėvai ir vaikai“. Jame aktoriai gvildeno moters vaidmens šiuolaikiniame pasaulyje temą ir iš kitų dalyvių išsiskyrė bežode teatrine forma. Režisierius ir choreografas Andrius Pulkauninkas atkreipė dėmesį į kritiko A. Ablamovo festivalyje išsakytu vertinimu, jog „spektaklį buvo galima skaityti kaip knygą, suvokiant judesius kaip konkrečios pastraipos dalis, o personažų pergyvenimus atskleidžiant be jokio teksto“. Pasak režisieriaus, tai didelis pagyrimas iš konkretų dramatinį kūrinį nusiteikusio stebėti literato lūpų.

Daugelio Kinetinio teatro trupės spektaklių ašis ‒ vizualus, neverbalinis reginys, kuriame gausu judesio, šokio, improvizacijos bei rizikos elementų. Rusijoje laurus nuskynęs trupės spektaklis „Per kūną” jau spėjo apsilankyti Argentinoje, Urugvajuje, Korėjoje, bei Švedijoje, kur buvo ne tik įvertintas, bet ir įvairiapusiškai interpretuotas. Tačiau režisierius A. Pulkauninkas pabrėžia „TurgenevFEST” apdovanojimo reikšmę: „Rusija garsėja sena teatrine tradicija ir būti įvertintam Peterburge reiškia, man asmeniškai, daugiau nei, pavyzdžiui, Niujorke. Ypač, turint omenyje, kad mūsiškis spektaklis ‒ be teksto.”

Kinetinio teatro aktoriai ir režisierius teigia judriajame Sankt Peterburge pasisėmę ne tik gerų įspūdžių, bet ir naujų kūrybinių idėjų. Jas kolektyvas pademonstravo Teatro salėje lapkričio 29 dieną, pristatydamas naują projektą pavadinimu „Globalus hapinesass ‒ veganams nemokamai”.

 

Baigėsi studentų skaitovų šventė

Spalio 16,17 ir 20 d. vyko antroji VU ir VGTU teatrų rengiama Vilniaus studentų skaitovų šventė. Po du vakarus trukusių perklausų  vertinimo komisija atrinko 10 skaitovų baigiamajam turui, kuriame diplomais ir prizais buvo apdovanoti du skaitovai. Vertinimo komisijos diplomą pelnė Vilniaus universiteto dramos teatro narys Filologijos fakulteto studentas Maksimas Leontjevas, o žiūrovų ir pačių skaitovų prizas atiteko Vilniaus kolegijos studentui Jonui Gramalui.

            Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad ne tik laureatai, bet apskritai  visi skaitovai verti didžiausių pagyrų - tiek dėl prasmingo repertuaro pasirinkimo, tiek dėl jo perteikimo, interpretavimo, mąstymo brandos,  emocinio įtaigumo. 

            Finalinio turo vakarą žaismingai praturtino fleitininkė Guoda Buivydaitė ir trimitininkas Vladimir Školnyj.

 Rimantas Venckus

 Maksim Leontjev

Nuotraukoje laureatas Maksimas Leontjevas

VU kamerinis orkestras kviečia į koncertą ,,Rudens serenados”

Rudens serenados iliustracija

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras spalio 20 d., 18 val. rengia koncertą Šv. Jonų bažnyčioje. Fleitos muzikos mylėtojai kviečiami pasiklausyti ispaniška dvasia praturtintos programos „Rudens serenados“.

Orkestras naują sezoną atidarė rugsėjo mėnesį kartu su išskirtiniu Parahyangan katalikiško universiteto choru iš Indonezijos, o dabar vėl džiugins sostinės klausytojus ,,Rudens serenadų” programa, prie kurios prisijungė dvi ypatingos solistės-fleitininkės iš Ispanijos - Julia Estevez Salgueiro ir Estefania Fernandez Agulla. 

Julia Estevez Salgueiro pirmųjų fleitos paslapčių mokėsi gimtajame Vigo mieste (Ispanija), „Mayeusis“ konservatorijoje pas tuo metu ten rezidavusį VU kamerinio orkestro meno vadovą, dirigentą bei fleitininką Paulių Bernardą Koncę. Fleitininkė iki šiol dalyvauja įvairiuose meistriškumo kursuose, kuriuos veda žymūs fleitos virtuozai, tokie kaip V. Rpats, P. Dumail, J.C.Gerard. Julia yra tarptautinių konkursų laureatė, žymioje,,Mans” studijoje įrašė prancūzų muzikos plokštelę fortepijonui ir fleitai, kuri sulaukė aukščiausių įvertinimų. Šiuo metu fleitininkė yra Vigo konservatorijos profesorė, simfoninio orkestro ,,Vigo 430” fleitų grupės koncertmeisterė, kamerinio ansamblio ,,Aires” įkūrėja.

Kita solistė Estefania Fernandez Agulla muzikos mokytis pradėjo taip pat gimtajame Vigo mieste, baigė studijas aukščiausiais įvertinimais bei yra nacionalinių konkursų laureatė. 2017 m. pagal ,,Erasmus+” programą atliko orkestrinę praktiką Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Šiuo metu Estefania studijuoja ,,Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje” antrame magistrantūros kurse pas profesorių Valentiną Gelgotą, taip pat atlikėja yra Ponteareas miesto (Ispanija) Reveriano Soutullo muzikos mokyklos dėstytoja.

Rudeniškame koncerte skambės vokiečių kompozitoriaus Georg Philipp Telemann siuita-uvertiūra ,,Tautos”, ,,Koncertas G-dur” fleitai ir styginiams(solistė Julia Estevez Salgueiro”) bei ,,Koncertas a-moll” dviems fleitoms ir styginiams(solistės: Julia Estevez Salgueiro, Estefania Fernandez Agulla), italų kompozitoriaus bei violančelininko Luigi Boccherini ,,Nakties muzika Madride Op.30 nr.6”. Taip pat skambės XIX-XXa. ispanų kompozitoriaus Eduardo Viscasillas serenada ,,Naktis Venecijoje”, kurios natas Vilniaus universiteto kameriniam orkestrui patikėjo pats kompozitoriaus vaikaitis, Carlos Viscasillas bei kompozitoriaus ir pianisto Joaquin Malats ,,Ispaniškoji serenada".

VU kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė, dirigentas-asistentas Modestas Jankūnas) yra  „World orchestra festival“ (Pasaulio orkestrų festivalio) konkurso, vykusio 2017 m. liepą Vienoje, Austrijoje, Aukso prizo ir specialaus žiuri Garbės sertifikato laimėtojas, o dar šių metų liepą dalyvavo jau devintą kartą vykstančiame tarptautiniame muzikos festivalyje ,,MISA” Šanchajuje.

TIKETA spalvotas http://www.tiketa.lt/LT/koncertas_rudens_serenados_20022

Trijų dienų istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams

skelbimas foto

Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai lyderių savybės, kurias būtina išsiugdyti dar studijuojant universitete. Be viso to, gebėjimas pasakoti įdomias istorijas, padeda susirasti naujų draugų, sustiprinti esamus ryšius.  Kultūros centras norėdamas paskatinti istorijų pasakojimo kultūros atsiradimą Vilniaus universitete, organizuoja trijų dienų kūrybines dirbtuves.

Dirbtuvių metu:

  • išmoksite kaip suskaidyti kiekvieną istoriją į 7 „kaulus“ (bare-boning). Ši technika padės ir skaitant/rašant rašto darbus, projektus darbe, ir klausantis kitų istorijų, ir be abejonės, pasakojant pačiai;
  • Išmoksite, kaip kiekvieną istoriją reikia „sugyvinti“, padaryti ja įdomia, patrauklia kitiems. Po to niekada nepasakosite sausai, neįdomiai, žmonės klausysis jūsų nevargdami, ar nelaukdami, kol pagaliau baigsite;
  • Išmoksite naudingų dalykų apie istorijos tempą, detales. Suprasite, kad kartais mažiau detalių yra geriau. Išmoksite, kaip įtaigiai apsakyti dalyko esmę;
  • Galvojate, kad nieko įdomaus neturite papasakoti? Visi turi, ką papasakoti! Dirbtuvių metu išmoksite, kaip iš atminties iškrapštyti istorijas, o po to ir kaip jas gerai ir įtaigiai papasakoti. Tai padės Jums lengviau užmegzti reikalingas pažintis, susirasti draugų.
  • Įgysite realios kalbėjimo prieš auditoriją patirties saugioje aplinkoje. Dirbtuvės negali būti didesnės nei 12 žmonių, todėl gausite daug individualaus dėmesio, mokytoja tiksliai įvardins jums reikalingus dalykus ir parodys kelią, kaip patobulėti.
  • SMAGIAI PRALEISITE LAIKĄ įdomių žmonių apsuptyje, įsikvėpsite kūrybiško, užmegsite įdomių pažinčių.

Dirbtuves ves profesionali šiuolaikinė pasakotoja Milda Varnauskaitė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Nyderlanduose. Milda Amsterdame yra baigusi „Mezrab Storytelling School“, ruošiančią profesionalius pasakotojus. Ji reguliariai pasakoja Mezrab kultūros centre, nuolatos pasirodo daugybėje kitų vietų Lietuvoje ir Olandijoje. Pasakotoja yra storytellingo praktikė ir savo dirbtuvėse siekia praktinį žinojimą perduoti ir studentams.

Lietuvoje įkūrė Baltic Storytelling Centre.

Milda taip pat yra VU alumnė, čia įgijusi bakalauro ir magistro laipsnius filosofijos ir literatūros srityse.

Milda foto skelbimui

Užsiėmimų laikai:

Spalio 21 d. 13 – 17 val.

Spalio 22 d. 16 – 20 val.

Spalio 23 d. 16 – 19 val.

Spalio  23 d. 19.30 val. OPEN MIC VAKARAS! Atviras įėjimas visiems norintiems pasakoti savas arba išgirsti kitų istorijas!

 

Vieta: Kultūros centras, Čiurlionio g. 21, 344 auditorija (už Didžiosios aulos)

DIRBTUVĖSE VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. BŪTINA REGISTRACIJA ČIA! IKI SPALIO 19

Kviečiame registruotis į "Vilniaus studentų skaitovų šventę"

index

Mėgsti poeziją, prozą ar humoristinius tekstus? Esi neabejingas meniniam skaitymui?

Išsirink patinkantį kūrinį ir per 5 minutes užkariauk publikos dėmesį. Registracija: https://goo.gl/forms/8wmFhpDkTCOxv2WP2 

Vilniaus studentų skaitovų šventė vyks 2018 m. spalio mėn. 16 – 20 d. Vilniaus universitete.

Šventės organizatoriai: Vilniaus universiteto teatrai,, Vilniaus Gedimino technikos universiteto teatras studija„Palėpė“, Universitetų teatrų asociacija ir Asociacija „Koturnos“

KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE POJŪČIŲ TEATRO PROJEKTO

AŠ TAVĘS NEVIRŠKINU

VU Kultūros centras bendradarbiaudamas su „Pojūčių teatru“ kviečia prisijungti savanorius konsultantus - Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto studentus.

Interaktyvus spektaklis (edukacija) „Aš tavęs nevirškinu“ bus skirtas 6-9 klasių moksleiviams. Pagrindinė idėja - žarnyno, virškinimo sistemos vieta mūsų gyvenimuose ir svarba. Knygos „Žarnyno žavumynai“ įkvėpti kūrėjai ieškos sąsajų tarp mūsų emocinės ir fizinės būsenos, sveikatos, pasitelkiant patyriminį teatrą. „Pojūčių teatro“ metodika šiame projekte susilies su gyvomis instaliacijomis ir leis vaikams patiems fiziškai patirti, kas vyksta žarnyne. Jie ne tik leisis į kelionę per įvairius organus, bet ir patys galės atkurti įvairius procesus, tapdami virškinimo sistemos dalimis. Procesai, skiriami į mikro (bakterijų ir fermentų), makro (organų) ir psichologinius (emocinis valgymas) bus aiškinami pasitelkiant judesio, kontaktinės improvizacijos priemones, bei tam skirtus specialiai sukurtus objektus ar erdvines, garso instaliacijas. Vaikai patirs kelionę, kuria energija iš maisto patenka į žmogaus kūną, patys ją kurdami kūnais ir vienas kitam padėdami. Visa tai menininkės pateiks per vieno paauglio istoriją, ypatingą dėmesį suteikiant emocinei būsenai. Vienas iš pagrindinių projekto tikslų - padėti ankstyvos paauglystės amžiaus mokiniams suvokti savo emocijas ir jų ryšį su sveikata, jos palaikymu, teisingai maitinantis ir atvirkščiai - apie stresą, kuris trukdo gerai fiziškai jaustis. Taip pat bus kreipiamas didelis dėmesys bendradarbiavimui tarpusavyje paties spektaklio metu, kai vaikai turės vienas kitam padėti, naudoti prisilietimą, kurti atmosferą ("suvirškinti" vieni kitus). 

Kūrybinė komanda į procesą įtrauks tikslinę paauglių grupę, kurie taps bendraautoriais. Jie kartu dalyvaus tyrinėjimo etape, vyks bendrauti su mokslininkais, terapeutais, dietologais, diskutuos jiems patiems rūpimais klausimais ir atradimais. Jų įtraukimas padės kūrėjams rasti tinkamiausiais temas ir kalbą, kuri geriausiai suprantama šiam dalyvių amžiui. Be to, šie vaikai įgaus daug naudingų žinių apie temą ir metodus, taps savotiškais projekto ambasadoriais savo mokyklose. 

"Pojūčių teatras" šiame projekte ieškos būdo, kaip natūraliai pakviesti dalyvius kartu sukelti vieni kitiems tam tikrus pojūčius, pvz. kaip virškinamą maistą liečia žarnyno gaureliai, kaip suspaudžia ir paleidžia stemplė. Tokiu būdu vaikai turės dirbti išvien, naudodami specialias medžiagas ir daiktus. Patyrus organizmo gyvenimą "iš vidaus", tikimasi, kad jiems bus lengviau suprasti teorines žinias, kurias jiems pateikia mokykla. Taip pat yra noras pritaikyti mažiausiai teatro tyrinėtą pojūtį - skonį. 

Spektaklio premjera planuojama 2018 m. gruodžio mėn. Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto patalpose.

PRISIJUNK, JEI:

  • Domiesi ar specializuojiesi mitybos, psichologijos ar virškinimo sistemos srityse;
  • Ieškai praktikos su vaikų ir paauglių auditorija, domiesi jų mąstymu;
  • Pats/i esi smalsus/i, kūrybiškas/a ir nori tapti kūrybinio proceso dalimi;
  • Nori geriau pažinti Universiteto koridorius 😊

Tikslesnis bendradarbiavimo planas bus nuspręstas drauge. Mūsų kūrybinė komanda sudaryta iš menininkų, todėl bet kokia mokslinė pusė ir bet kokio dydžio indėlis bus reikalingas!

SUSIDOMĖJUSIUS PRAŠOME KREIPTIS , laiško tema – AŠ TAVĘS NEVIRŠKINU 😉

Daugiau apie mus: https://www.facebook.com/PojuciuTeatras/

http://www.theatreofsenses.com/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos