2023-03-04 16:00
2023-03-04 17:00

Kovo 4 dieną, 16 val. VU Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21) svečiuosis Kamerinis Santaros klinikų mišrus choras „Santara“ (meno vadovė Gabrielė Rastenytė-Mališauskienė) bei VU studentų ir alumnų styginis kvartetas.

Kviečiame apsilankyti!

Koncertas nemokamas.

Kamerinis Santaros klinikų mišrus choras „Santara“

Santaros klinikų mišrus choras susibūrė 2018 m. spalio mėn. Jo repeticijas lanko virš 30 Santaros klinikų įvairaus amžiaus ir profesijų darbuotojų, kurie, skatinami entuaziazmo ir noro kolektyviai dainuoti, renkasi du kartus per savaitę vakarais repetuoti VU ligoninės Santaros klinikų auditorijoje. Per 4 metus naujai susibūręs choras, nuo pirmųjų dienų vadovaujamas profesionalios choro vadovės bei dirigentės Gabrielės Rastenytės-Mališauskienės, pasiekė pakankamai daug. 2019 m. birželio 8-9 dienomis Eišiškėse (Šalčininkų r.) VII Tarptautiniame chorų festivalyje "Auksinė Šalčios juosta" tapo Bronzinės Šalčios juostos laureatu (3 vieta). 2021 m. lapkričio 7 d. choras „Santara“ dalyvavo Lietuvos Juozo Gudavičiaus muzikos konkurse „Kur giria žaliuoja“ ir laimėjo apdovanojimą už geriausiai atliktą J.Gudavičiaus muzikos kūrinį. 2022 m. birželio 9 – 12 d. Kaune dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Kaunas Cantat – Kaunas Sings 2022“, 2022 m. rugsėjo 4 d. dainavo Vilniaus m. savivaldybės projekte „Dainuojame Ukrainai“ prie nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos. Choras kasmet dalyvauja koncertiniuose kalėdiniuose pasirodymuose Santaros klinikose, šv. Ignoto bažnyčioje, rengia koncertus Santaros klinikų darbuotojams, pacientams ir lankytojams.

2022 m. pabaigoje choras „Santara“ laimėjo atranką į prestižinį tarptautinį chorų festivalį Korke (Airija) (https://www.corkchoral.ie/), kuris vyks 2023 m. balandžio 26-30 d., ir šiuo metu intensyviai ruošiasi jame dalyvauti.