2022-09-22 20:00
2022-09-22 21:00

Vilniaus unviersiteto (VU) kinetinis teatras rugsėjo 22 d. 20 val. kviečia į rudens lygiadienio šventę „Laumių dovanos“, kuri vyks prie Karaliaus Mindaugo tilto.

Šiame šviesos palydėjimo ir tamsos pasitikimo renginyje vyks ugnies bei muzikos apeigos prie kurių prisidės ir VU kinetinio teatro trupė. Ji pavirs vienomis svarbiausių ir ryškiausių lietuvių mitologinių būtybių – laumėmis. Lietuvių liaudies motyvai su modernaus šokio elementais šioms įkūnijamoms būtybėms suteiks misteriškumo ir leis žiūrovui pasinerti į paslaptingą lietuvių mitologinį pasaulį.

Neries krantinėje taip pat skambės įvairių atlikėjų muzika, kurią lydės ugnies raštai ir vaizdo projekcijos.

Renginį organizuoja Vilniaus etninės kultūros centras ir Vilniaus miesto savivaldybė. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Facebook renginys.

VU_Kinetinio_teatro_trupė_3.jpg