2022-04-01 18:00
2022-04-01 21:00
Balandžio 1-ąją, minint 443-ąjį Vilniaus universiteto gimtadienį, vyks mokslo komunikacijos konkursas „Mokslo sprintas“. Renginio metu gros Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“.
Renginio metu susirungs 15 komandų, sudarytų iš dėstytojo(-ės) ir studento(-ės). Komandos turės vos 3 minutes išradingai pristatyti savo vykdomą tyrimą ar juos žavinčią mokslo idėją. Pristatymus vertins komisija, o nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais.

Renginio metu gros Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“.

Konkursas „Mokslo sprintas“ vyks balandžio 1 d. 18 val. renginių erdvėje „Paviljonas“ (Pylimo g. 21B).

Kviečiame universiteto bendruomenę palaikyti kolegas, o vilniečius ir miesto svečius – praleisti penktadienio vakarą semiantis naujų žinių.