2022-03-11 15:00
2022-03-11 16:15

Kovo 11-osios proga Universitetas miestui dovanoja šventę, kurioje laukiami Vilniaus universiteto darbuotojai, studentai ir alumnai, VU senjorai, miestiečiai ir miesto svečiai.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei parengta speciali Vilniaus universiteto kamerinio orkestro ir chorų „Virgo“, „Gaudeamus“ bei „Pro Musica“ programa.

Šiais neramiais laikais, karo Ukrainoje akivaizdoje, ypač svarbu palaikyti bei kultūriškai remti ukrainiečius, kovojančius už savo laisvę ir valstybę. Tad šią simbolinę Lietuvai datą – Valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną – VU meno kolektyvai taip pat pagerbs mūsų brolius ir seseris Ukrainoje, šiandien ginančius savo nepriklausomybę.

Koncerto pradžia kovo 11d., penktadienį, 15.00 val., durys atidaromos 14.30 val. Renginio trukmė 1 val. 15 min.

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia

Įėjimas nemokamas.