ratilio50 3 4x3Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“ susikūrė lygiai prieš 50 metų – 1968-aisiais. Pradėjęs veiklą kaip etnografinis ansamblis, išsirinkęs sau vardą iš sutartinių garsažodžių per penkis dešimtmečius šis ansamblis tapo didele glaudžia dainuojančia ir šokančia šeima. Laikas prisiminti visus kartu patirtus džiaugsmus ir švęsti šio ansamblio stebuklą!

Ratiliokai visų folkloro gerbėjų lauks nuo 13 val., o 14 val. šventinę programą kvies pradėti filmuko peržiūra ir naujos knygos „Nuostabus laikas: penki „Ratilio“ gyvenimo dešimtmečiai“ pristatymu. Pajudėti, pamuzikuoti ir tikrą ratiliokišką dvasią pademonstruoti ragins šventinių folkloro žaidynių organizatoriai. Botanikos sode įsikurs penkios salelės, kuriose buvę ratiliokai su savo vadovaujamais ansambliais pateiks žaidimo dalyviams įdomių užduočių. Gimtadienis neįsivaizduojamas be dabartinių ratiliokų koncerto. „Mūsų programoje atsispindės, tai, kas dera mums – jaunystės ir gamtos sąsajos“, – sako ansamblio vadovė.

Kviečiame visų laikų ratiliokus ir visus folkloro mylėtojus drauge švęsti žydintį, jaunatvišką ir džiaugsmingą seniausio Lietuvoje VU folkloro ansamblio „Ratilio“ jubiliejų!

Lauksime Jūsų birželio 16 d. VU Botanikos sode Kairėnuose.

ŠVENTĖS PLANAS

13.00 – 14.00 ATKILOKIT VARTELIUS. Svečių pasitikimas
14.00 – 15.00 Nuostabus laikas: penki „Ratilio“ gyvenimo dešimtmečiai. Knygos pristatymas
15.30 – 17.00 RATILIADA. Šventinės folkloro žaidynės visai šeimai