Telšių Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studija SAVI spektaklis NAUJA ROBOTO IR PETELIŠKĖS ISTORIJA, režisierė LAIMUTĖ POCEVIČIENĖ

Telšių Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studija SAVI spektakliu  NAUJA ROBOTO IR PETELIŠKĖS ISTORIJA (pagal Unės Kaunaitės knygą  LAIŠKAI ELZEI, mintis ir tekstus iš Sioban Parkinson „Seserys... jokiu būdu“ ir Vytautės Žilinskaitės „Robotas ir Peteliškė“) atskleidžia, kad pažeidžiamo paauglio kelionė į SAVE yra pati sunkiausia, bet spalvingiausia ir prasmingiausia. Spektakliu primenama, kad patyčios tarp paauglių, savižudybės ar gera savijauta niekada nepriklauso vien nuo jų pačių. Už tai atsakingi visi – tėvai, draugai, mokytojai... ar net komentatoriai internetiniuose puslapiuose. Spektaklio centre JIE – aštuntokai, devintokai, dešimtokai ar dvyliktokai. „SKIRTINGI IR TOKIE PANAŠŪS. UŽSIAUGINĘ STORUS ŠARVUS IR NEPAPRASTAI PAŽEIDŽIAMI. JIE NENORI BŪTI KAIP VISI IR KARTU TENORI BŪTI TARP KITŲ. LABIAUSIAI UŽ VISKĄ JIE NORI BŪTI PRIPAŽINTI“,- komentuoja rašytoja Unė Kaunaitė.

Spektaklis – atvira, skaudi, o kartais nuotaikinga tikro jų gyvenimo mozaika, su visais pakilimais ir nuosmukiais.

Gegužės 23 d. 17 val. VU Teatro salėje

Įėjimas nemokamas.

Nauja roboto ir peteliskes istorija plakatas