Laudate Sancti Casimiri Storie 001Kovo 2-4 d. Vilniaus Kaziuko mugės kultūrinėje programoje Vilniaus universitetą atstovaus Pučiamųjų orkestras „Oktava“, Liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ ir Folkloro ansamblis „Ratilio“. Kaziuko mugės programa

Kovo 3 d. šeštadienį, 13 val. „Laudate Sancti Casimiri“ – dalyvauja VU pučiamųjų orkestras „Oktava“

Šv. Kazimiero dieną paminėti pakiliai ir dvasingai šiemet kviečia Šv. Kazimiero ordinas kartu su gražiausia muzika, skambėsiančia po Šv. Kazimiero bažnyčios skliautais. Koncerto programoje – klasikinės ir bažnytinės muzikos kūriniai, kuriuos atliks žinomi muzikantai bei dainininkai. Orkestro programoje skambės: „Porgy and Bess“ (kompozitorius George Gershwin), siuita „Metai“ (kompozitorius Kazys Daugėla), finale klausytojai turės progą išgirsti kompozitoriaus ir dirigento Kazio Daugėlos choralinę fantaziją – „Šv. Kazimiero choralą“, kurioje orkestras, choras ir vargonai sukuria nepakartojamai didingą skambesį:

Vieta: Šv. Kazimiero bažnyčia, Didžioji g. 34, Vilnius
Trukmė: 1.30 val.

Daugiau informacijos: http://ordinas.lt/lt/event/koncertas-laudate-sancti-casimiri/