Kovo 17 d. 17 val. VU Didžiojoje auloje (Čiurlionio g. 21) ateikite pamatyti ir išgirsti tikro pavasarinio gaudesio, trenksmo ir šėlsmo!
Šėlios Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ su šokėjų grupe ir balsingomis dainininkėmis. Bus džiazo, popso ir visokių gėrybių!

Orkestro vadovas - Albinas Kučinskas, rinkdamas meninę programą, visada stengiasi nudžiuginti savo klausytojus ir suteikti unikalią galimybę išgirsti pasaulinio populiarumo susilaukusius kūrinius. Koncerto metu išgirsite užsienio autorių, kaip George Gershwin, Chick Corea, Stevie Wonder, Henri Mancini, Ray Charles kt. darbus.

Įėjimas nemokamas.

Oktavos pavasaris 2FB f Logo blue 29