Kamerinis E.Kurausko 550x800Gruodžio 25 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

„World orchestra festival“ (Pasaulio orkestrų festivalio) konkurso, vykusio 2017 m. liepą Vienoje, Austrijoje, Aukso prizo ir specialaus žiuri Garbės sertifikato laimėtojas Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė, dirigentas-asistentas Modestas Jankūnas) vėl kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti grakščiomis Vilniaus universiteto baroko linijomis ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas rengia koncertą būtent gruodžio 25 d. lyg kalėdinę dovaną sau ir jums.

Koncerte skambės nuostabioji J. A. Hasse Salve Regina, F. Manfredini, J. Chr. Pez, J. Stamitz pastoralės ir simfonijos. Klausysimės A. Adamo, J. F. Wade ir F. Gruberio kalėdinių giesmių ir populiarių kalėdinių melodijų orkestrui. Koncertą puoš išskirtinis baroko muzikos atlikėjas, unikalaus tembro kontratenoras Algirdas Bagdonavičius.

Maloniai laukiame Jūsų!

2017-12-25 18:00:00 2017-12-25 19:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia Kalėdų vakaras su VU Kameriniu orkestru