2016 06 26 Moletu choras2016 m. birželio 26 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje

Šventinį Vasaros saulėgrįžos (Rasų arba Joninių) savaitgalį pasiklausyti kamerinės muzikos kviečia Sankt Peterburgo N. Rimskio Korsakovo muzikos mokyklos Algirdo Paulavičiaus vardo jaunimo simfoninis orkestras kartu su Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos muzikantais. Dirigentas Aleksejus Vasiljevas.

Kartu su jaunu, bet jau daugelio tarptautinių konkursų laureatu, Dmitrijumi Judinu atliks L. van Beethoven'o koncertą fortepijonui ir orkestrui nr. 3 op.37 c-moll bei G. B. Pergolesi "Stabat Mater" (Vienos versija mišriam chorui) su Molėtų šv. apašt. Petro ir Povilo bažnyčios ir Molėtų menų mokyklos mišriu choru (vadovė Violeta Zutkuvienė) ir LMTA geriausiais vokalo katedros solistais.