Virgo

Spalio 23 d. 19:00 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Vilniaus universiteto merginų choras „Virgo“ švenčia 35-erių metų jubiliejų ir chorinės muzikos gerbėjus kviečia į garsų derme užburiančią šventę. Koncerte skambės VU merginų choro „Virgo“, jų draugų Vižisko vyrų choro iš Lenkijos ir Vilniaus universiteto chorų „Gaudeamus“ ir „Pro musica“ atliekami kūriniai.
Vižisko choro vadovas - garsus lenkų kompozitorius Piotr Janczak. Piotr Janczak kūriniai pastaruoju metu užima svarbią vietą Vilniaus universiteto merginų choro „Virgo“ repertuare. Koncerto klausytojai turės unikalią galimybę išgirsti vieną geriausių Lenkijos vyrų chorą ir skambiausius kompozitoriaus Piotr Janczak kūrinius.

Spalio 24 d. VU merginų choro „Virgo“ 35-erių metų jubiliejinis koncertas