VU Kultūros centras kviečia savanoriauti arba atlikti praktiką norinčius studentus! Mūsų renginiuose ir veiklose galėsite įgyti bei lavinti savo bendrąsias kompetencijas – bendradarbiavimą, atsakingumą, tarpkultūriškumą, problemų sprendimą ir kitas.Taip pat turėsite progą dalyvauti ir iš arti stebėti kultūrinius renginius, spektaklius, koncertus, prisidėti prie jų komunikacijos bei įgyvendinimo. Pažadame gerai praleistą laiką ir patirtį!

Kokios savanorystės (arba praktikos) galimybės VU Kultūros centre?
  • Komunikacijos srityje (pvz. centro viešosios komunikacijos planavimas, tekstų, vizualų, video rengimas, svetainės tobulinimas, fotografavimas arba filmavimas, ir kt.);
  • Kultūros projektų valdymo srityje (pvz. idėjų generavimas, finansavimo galimybių analizė ir pristatymas centro darbuotojams, projektinių paraiškų rengimas ar rengimo moderavimas, projektų administravimas, ataskaitų rengimas);
  • Renginių organizavimo srityje (pvz. galimybė prisidėti prie renginio įgyvendinimo (arba sukūrimo – nuo idėjos iki rezultato), renginių planavimas, renginių vedimas, renginio vietos paruošimas, rezultatų analizė, paslaugų kokybės analizė, rekomendacijų rengimas ar kt.)
Pažadame:

- įdomią su kultūra susijusią veiklą,
- galimybę pasirinkti sferą,
- lankstų darbo laiką,
- galimybes bendrauti su talentingais menininkais ir spręsti svarbias praktines problemas,
- atvirą naujoms idėjoms aplinką.

Siųskite savo CV ir trumpą (iki 150 žodžių) motyvacinį laišką el. paštu

Norėdami pasiteirauti apie praktiką, kreipkitės:
Kontaktinis asmuo | Sonata Adomaitienė
Adresas | M. K. Čiurlionio g. 21, 347 kab.
Tel. | +370 699 36353