Liepos 6 dieną, 21 val. VU chorai „Gaudeamus“, „Pro musica“ ir „Virgo“ kviečia visus norinčius kartu giedoti „Tautišką giesmę“ prisijungti prie tradicinio pasirodymo, šįkart – du kartus: 21 val. giedojimas vyks Katedros aikštėje, o 21:10 – ant VU centrinių laiptų.

Kaip ir kiekvienais metais VU chorai kviečia prisidėti prie šios dar 2009-aisiais kilusios iniciatyvos, kai viso pasaulio lietuviai vienu metu gieda „Tautišką giesmę“. Prie šios iniciatyvos VU chorų meno vadovė Rasa Gelgotienė tikisi sulaukti prisijungiant ir VU bendruomenės narius bei vietos gyventojus.

Chorai kviečia visus norinčius giedoti Lietuvos ir Ukrainos himnus, kitas patriotines bei lietuvių liaudies dainas - „Kur giria žaliuoja“, „Augo bernelis“, „Lietuva brangi“ - ateiti į VU Filologijos fakulteto Krėvės auditoriją liepos 6 d. 19:45 valandą.

Choristai visus norinčius pamokys giedoti, o 20:45 kartu nueis iki Katedros aikštės, kur su visa Lietuva bei pasauliu sugiedos „Tautišką giesmę“. 21:10 himnas ir kitos dainos bus atliekamos ant VU Centrinių rūmų laiptų.
Giesmių natas galima atsisiųsti čia: