Artėjančių švenčių proga Vilniaus universiteto chorai „Gaudeamus“, „Virgo“, „Pro Musica“ ir vargonininkas dr. Vidas Pinkevičius susibūrė virtualiam pasirodymui ir kartu atliko Juozo Naujalio „Sveikas, Jėzau gimusis“.

Kol negalime repetuoti ir koncertuoti gyvai, buriamės į virtualius kolektyvus ir siunčiame savo muziką į Jūsų namus!

Gražių ir sveikų artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų pozityvesnių metų linki VU Kultūros centras!

VU chorų meno vadovė ir dirigentė Rasa Gelgotienė.

Chormeisteriai: Ignas Garla, Indrė Veličkaitė, Nerijus Masevičius, Julius Šidlauskas, Raminta Gocentienė, Rita Kraucevičiūtė.

Garso montuotojas Mindaugas Juška.

Video montuotojas Vytautas Tinteris.

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, jo solistai ir meno vadovas Modestas Jankūnas sveikina artėjančių švenčių proga visą VU bendruomenę!

Skamba „Veni, veni, Emmanuel“, aranž. Chip Davis, adapt. Robert Longfield.
Atlieka Lukas Jonušis, Laurita Klimkaitė, Martynas Vytas, Kornelija Giedrikaitė, Karolis Čekas, Modestas Jankūnas.