LRT plius laidoje „Tarp dalių (ne)plojama“ interviu su VU chorų „Virgo“, „Gaudeamus“, „Pro musica“ vadove Rasa Gelgotiene. Laidos tema - balsai, kurie skamba lyg vienas: ką turėtumėte žinoti apie chorą? Savo įžvalgomis apie sudėtingą ir iššūkių pilną, bet tuo pačiu ir labai malonų ir įkvepiantį darbą su chorais dalinosi ir prof. Vytautas Miškinis, Vaclovas Augustinas, Kristina Žaldokaitė.

Laidos įrašą žiūrėkite svetainėje LRT.lt

Tarp daliu neplojama irasas

Tarp dalių (ne)plojama. Balsai, kurie skamba lyg vienas: ką turėtume žinoti apie chorą?