2020 m. rugsėjo 9 d. Vilniaus universiteto (VU) Teatro salėje, iškilmingai paminėta VU teatro ir pirmojo studentiško spektaklio 450 metų sukaktis.

Šia proga buvo parodyta VU Dramos teatro premjera „Heraklis 2020“ (rež. Rimantas Venckus).

Heraklis 2020 foto po spektaklio su rektoriumi 2 small

Premjeros vakare dalyvavo VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas, prorektoriai, Kultūros centro vadovė ir darbuotojai, VU teatro alumnai ir kiti garbingi svečiai bei šio teatro gerbėjai.

Heraklis 2020 foto rektorius Venckus 1 small

Susirinkę VU Dramos teatro alumnai pasirašė specialiai šiai progai sukurtoje „Teatro deklaracijoje“.VU Teatro deklaracija 2020 09 09 1 small

Režisieriui Rimantui Venckui įteiktas Lietuvos nacionalinio kultūros centro (LNKC) apdovanojimas ir padėka „Už nuopelnus Lietuvos mėgėjų teatrui“, kurį įteikė LNKC atstovė Irena Maciulevičienė.

Heraklis 2020 foto sveikina Irena LNKC 1 small

Žiūrovams primename, kad spektaklius „Heraklis 2020“ dar galėsite išvysti rugsėjo 12, 14, 15, 21 d. 19 val. VU Teatro salėje.

Heraklis 2020 foto 1 small  Heraklis 2020 foto 20 small

Heraklis 2020 foto 23 small