Spalio 16,17 ir 20 d. vyko antroji VU ir VGTU teatrų rengiama Vilniaus studentų skaitovų šventė. Po du vakarus trukusių perklausų  vertinimo komisija atrinko 10 skaitovų baigiamajam turui, kuriame diplomais ir prizais buvo apdovanoti du skaitovai. Vertinimo komisijos diplomą pelnė Vilniaus universiteto dramos teatro narys Filologijos fakulteto studentas Maksimas Leontjevas, o žiūrovų ir pačių skaitovų prizas atiteko Vilniaus kolegijos studentui Jonui Gramalui.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad ne tik laureatai, bet apskritai  visi skaitovai verti didžiausių pagyrų - tiek dėl prasmingo repertuaro pasirinkimo, tiek dėl jo perteikimo, interpretavimo, mąstymo brandos,  emocinio įtaigumo.

Finalinio turo vakarą žaismingai praturtino fleitininkė Guoda Buivydaitė ir trimitininkas Vladimir Školnyj.

Rimantas Venckus

Maksim Leontjev