2016 04 01 Pro MusicaBalandžio 1 d., penktadienį,  19 val.
Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

GIOACHINO ROSSINI „PETITE MESSE SOLENNELLE“ („Mažosios iškilmingos mišios“)

G. Rossinio „Petite messe solennelle“ – vienas nuostabiausių XIX a. pabaigos vėlyvųjų G. Rossini kūrinių, kurį drąsiai galima laikyti kompozitoriaus muzikiniu testamentu. Jame meistriškai susipina virtuoziškumas, prakilnumas, intensyvumas ir dvasingumas. Didingi ritmai, nepakartojamo grožio melodijos, primenančios operų arijas, ugningos begalinės fugos, – tai muzika tiesiog pakylėjanti sielą į dangų.

Atlieka Lozanos universiteto choras (Šveicarija), meno vadovė Fruzsina Szuromi
ir Vilniaus universiteto mišrus choras „Pro musica“, meno vadovė Rasa Gelgotienė

Solistai:
Gunta Gelgotė, sopranas
Vilija Mikstaitė, mecosopranas
Mindaugas Jankauskas, tenoras
Stein Skjervold, bosas (Norvegija)

Dalyvauja:
Martyna Kloniūnaitė, fortepijonas
Indre Veličkaitė, vargonai

Bilietus galima įsigyti BILIETAI LT interneto svetainėje, platinimo vietose bei prieš renginį renginio vietoje.
Vilniaus universiteto darbuotojams ir studentams taikoma 40 % nuolaida.

Tai Vilniaus universiteto gimtadienio proga rengiamas koncertas.

437 VU ritmu