2024-05-09 13:15
2024-05-09 16:30
XXV Tarptautinio universitetų teatrų forumo akcija „VILNIAUS KRYŽKELĖS”
Akcijos vadovai – Vytautas Kontrimas ir Jūratė Širvytė, dalyvauja VU Improvizacijos studija ir Forumo dalyviai.

Sudėtingas praėjęs amžius keitė Vilniaus tapatybę: anksčiau gyvenusios bendruomenės: žydai, lenkai, rusai, gudai, lietuviai ir kt. ne kartą patyrė stiprius sukrėtimus: abu pasauliniai karai, genocidas, sovietizacija žymiai pakeitė gyventojų sudėtį Vilniuje, dažnai negailestingai buvo naikinama tų bendruomenių kultūra. Suvokti sostinės daugiakultūriškumą, vertinti ir saugoti naujuose istorijos iššūkiuose – tai vienas iš jaunosios kartos uždavinių.

Gegužės 9 d. | 13:15 | Susitikimo vieta: VU Šv. Jonų bažnyčios varpinė, Šv. Jono g. 12

XV-ąjį Tarptautinį universitetų teatrų forumą organizuoja:
Vilniaus universiteto Kultūros centras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Teatras studija „Palėpė“ ir Universitetų teatrų asociacija.

Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė ir Valstybinis studijų fondas