2024-05-21 19:00
2024-05-21 20:00
Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“ kviečia į muzikinę mitologinių sakmių programą „Gandras ant stogo, laimė pastogėj“!
Susipažinę su laumėmis ir susibičiuliavę su kaukais, ratiliokai taip pamėgo mitologišką kompaniją, kad nenustygo vietoje naujų draugų nepaieškoję ir dar daugiau gyvenimiškos išminties nepasisėmę. Šį kartą ant scenos su jais lips ir kiekvienam atėjusiam savo dalios ieškoti padės deivė Laima.

Programoje skambės įvairiausių Lietuvos kampelių šnektos ir muzikiniai kūriniai, o mitologinės sakmės įgaus naują, pačių ratiliokų išgyvenimais praturtintą, pavidalą.

Kiekvienas sau galės pabandyti atsakyti į klausimus: kas yra tikra laimė, kur ją rasti, kodėl vieniems sekasi, o kitiems – ne, ir ką daryti, jei, rodos, gimei
nelaimingą valandą?

Susitikime gegužės 21 d. 19 val. VU Teatro salėje.

Bilietus platina: KAKAVA.LT

BILIETAI VIETOJE NEPARDUODAMI!