Sidebar

Stebėjimo praktikos pradžiamokslis

• Vilniaus universitete sukurta unikali stebėjimo praktika

VU Kultūros centras kviečia išbandyti naują stebėjimo metodiką ir praturtinti savo kasdienį gyvenimą išmokus unikalios, menininkų sukurtos praktikos.

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis - patyrimas vienam dalyviui

Vilniaus universiteto Kultūros centro inicijuotas projektas, kuriame menininkų komanda: režisierė, dramaturgė Saulė Norkutė, scenografė Šarūnė Pečiukonytė ir šiuolaikinės muzikos kompozitorius, garso dizaineris Johanes `Mo‘ong` Santoso Pribadi (Indonezija) kviečia išbandyti jų sukurtą stebėjimo praktikos metodiką vienam dalyviui.

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis - patyrimas vienam dalyviui

• Talentingi drauge: VU Kultūros centre dar daugiau erdvės naujiems kūrybiniams projektams

Artėjant 2021 rudens semestrui VU Kultūros centras siekdamas praturtinti universiteto kultūrinį gyvenimą ir skleisti jo įvairovę paruošė įdomių bei interaktyvių veiklų programą. Šiais mokslo metais visi norintys studentai ir kiti bendruomenės nariai galės išbandyti savo kūrybines jėgas ir talentus ne tik prisijungdami prie meno kolektyvų, bet ir keturiose naujose veiklose.