Sidebar

Stebėjimo praktikos pradžiamokslis

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis | Kultūros naktis 2022

Vilniaus universiteto Kultūros centro inicijuotas projektas „Stebėjimo praktikos pradžiamokslis“ - Kultūros nakties 2022 programoje. Jau birželio 17 dieną, nuo 18 valandos, kviečiame patirti inovatyvią stebėjimo praktiką gyvai!

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis | Kultūros naktis 2022

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis - patyrimas vienam dalyviui

Vilniaus universiteto Kultūros centro inicijuotas projektas, kuriame menininkų komanda: režisierė, dramaturgė Saulė Norkutė, scenografė Šarūnė Pečiukonytė ir šiuolaikinės muzikos kompozitorius, garso dizaineris Johanes `Mo‘ong` Santoso Pribadi (Indonezija) kviečia išbandyti jų sukurtą stebėjimo praktikos metodiką vienam dalyviui.

• Atrask stebėjimo meną neakivaizdiniuose universiteto kiemuose

Mieli esami ir būsimi stebėjimo meno praktikantai, informuojame, kad atnaujiname Stebėjimo praktikas Vilniaus universiteto (VU) M. K. Čiurlionio gatvės kiemuose jau gegužės ir birželio mėnesiais - „Stebėjimo praktikos pradžiamokslis“ grįžta pavasario ir vasaros sezonui!

• Vilniaus universitete sukurta unikali stebėjimo praktika

VU Kultūros centras kviečia išbandyti naują stebėjimo metodiką ir praturtinti savo kasdienį gyvenimą išmokus unikalios, menininkų sukurtos praktikos.

• Stebėjimo praktikos pradžiamokslis - patyrimas vienam dalyviui

• Talentingi drauge: VU Kultūros centre dar daugiau erdvės naujiems kūrybiniams projektams

Artėjant 2021 rudens semestrui VU Kultūros centras siekdamas praturtinti universiteto kultūrinį gyvenimą ir skleisti jo įvairovę paruošė įdomių bei interaktyvių veiklų programą. Šiais mokslo metais visi norintys studentai ir kiti bendruomenės nariai galės išbandyti savo kūrybines jėgas ir talentus ne tik prisijungdami prie meno kolektyvų, bet ir keturiose naujose veiklose.