Sidebar

Muzikos terapija

Kai žodžiai nepadeda ar nėra galimi, kai emocijas yra per sunku ar neįmanoma išreikšti žodžiais, susitikimas išreiškiant save per muzikos garsus, gali užpildyti tuštumą. VU Kultūros centras kviečia nebijoti tos tuštumos, o atsiverti naujai, autentiškai patirčiai. Muzikos terapija grindžiama suvokimu, kad kiekvienas žmogus yra muzikali būtybė. Muzika iš esmės susijusi su gyvybingumu: muzikos pulsas ir ritmai kyla iš širdies veiklos, kvėpavimo ar judėjimo; melodijos randasi juokiantis, verkiant, šūkaujant ar dainuojant; visas patiriamų emocijų spektras yra išgyvenamas muzikos dermėse, harmonijose, ritmuose. Kiekvienas reaguoja į muziką ir geba kurti muzikinius ryšius. Muzikuoti su kitu asmeniu muzikos terapijoje tolygu bendrauti, bendradarbiauti: muzikiniai gabumai, muzikinis pasirengimas tam nėra būtini.
  • 2019 m. lapkričio - gruodžio mėn. muzikos terapijos pažintiniai užsiėmimai

    VU Kultūros centras kviečia VU studentus ir VU darbuotojus į muzikos terapijos seansą! Nemokamas užsiėmimas skirtas supažindinti VU bendruomenės narius su gydomąją muzikos galia ir plačiomis muzikos terapijos panaudojimo galimybėmis, kuriant bei vystant pilnavertį santykį su savimi ir aplinka.

  • Music therapy | introductory session

    Vilnius university Centre of Culture invites international students of Vilnius university to the introductory session of Music therapy. The free of charge session is dedicated to introduce students to the power of music.

  • Kovo 16 d. pažintinis muzikos terapijos seansas VU studentams

    VU Kultūros centras kviečia VU studentus į muzikos terapijos seansą, kovo 16 d.! Nemokamas užsiėmimas skirtas supažindinti VU bendruomenės narius su gydomąją muzikos galia ir plačiomis muzikos terapijos panaudojimo galimybėmis, kuriant bei vystant pilnavertį santykį su savimi ir aplinka.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos