Sidebar

Istorijų pasakojimo dirbtuvės

VU Kultūros centras organizuoja nemokamas istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Dirbtuves ves profesionali šiuolaikinė pasakotoja Milda Varnauskaitė, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Nyderlanduose. Milda Amsterdame yra baigusi „Mezrab Storytelling School“, ruošiančią profesionalius pasakotojus. Ji reguliariai pasakoja Mezrab kultūros centre, nuolatos pasirodo daugybėje kitų vietų Lietuvoje ir Olandijoje. Pasakotoja yra storytellingo praktikė ir savo dirbtuvėse siekia praktinį žinojimą perduoti ir studentams. Milda taip pat yra VU alumnė, čia įgijusi bakalauro ir magistro laipsnius filosofijos ir literatūros srityse.
 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #20

  Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ paskutinį kartą šiais mokslo metais atvers savo virtualius vartus gegužės 11 d. 19 val. 
  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar puikus metas klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams | gegužės 10-11 d.

  Paskutinės šiais mokslo metais istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams vyks gegužės 10-11 d. nuotoliniu būdu, naudojant programą ZOOM. 

  Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Norite sužinoti daugiau? Prisijunkite į istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. Registracija tik

  ...
 • 442-ojo VU gimtadienio proga renginys „Istorijos iš VU: darbuotojų pasakojimai“

  „Istorijos iš VU: darbuotojų pasakojimai“

  Vilniaus universiteto (toliau – VU) Kultūros centras 442-ojo VU gimtadienio proga kvies į renginį „Istorijos iš VU: darbuotojų pasakojimai“. Jame istorijas pasakos ilgametės VU bendruomenės narės: VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė, VU Filologijos fakulteto dekanė prof. Inesa Šeškauskienė ir VU Sveikatos ir sporto centro vadovė Ramunė Žilinskienė. Visos istorijos nutiko VU, jos ir liko VU. Bet galbūt atėjo metas jas išgirsti?

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #19 | kovo 9 d.

  Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“vėl atvers savo virtualius vartus kovo 9 d. 19 val. 
  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar puikus metas klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #19

  Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“vėl atvers savo virtualius vartus kovo 9 d. 19 val. 
  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar puikus metas klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams | registracija iki kovo 1 d.

  Istorijų pasakojimo dirbtuvės, skirtos VU studentams, vyks kovo 8-9 d. nuotoliniu būdu, naudojant programą ZOOM. 

  Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Norite sužinoti daugiau? Prisijunkite į istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. 

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #18

  Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ vėl atvers savo virtualius vartus.

  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar puikus metas klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!

  VU Kultūros centro organizuojamas sal(i)onas – neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta. Nors šiuo metu sudėtinga susitikti

  ...
 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams vasario 1-2 d.

  Praėjusiais metais ypatingo populiarumo studentų tarpe sulaukusios istorijų pasakojimo dirbtuvės jau vasario 1-2 d.Šį semestrą visos veiklos ir dirbtuvės keliasi į skaitmeninę erdvę. Dirbtuvės įvyks nuotoliniu būdu, naudojant programą ZOOM. 

  Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Norite sužinoti daugiau? Prisijunkite į istorijų pasakojimo (angl.

  ...
 • Kūrybiško laisvalaikio galimybės VU bendruomenei jau nuo sausio mėnesio

  Vilniaus universiteto Kultūros centras šiuo neįprastu periodu savo veiklą tęsia nuotoliniu būdu ir jau 2021 metais pasiūlys naujų bei jau laiko patikrintų ir pamėgtų veiklų VU bendruomenės kūrybingam laisvalaikiui. Apačioje rasite veiklas, kurios lauks jūsų jau nuo sausio mėnesio. Registruokitės kūrybingo laisvalaikio nuotykiams. 

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #17 | ONLINE

  Daugelio pamėgtas Istorijų pasakojimo sal(i)onas persikėlė į ONLINE erdves ir kviečia jus klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų! Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, gruodžio 8 d. – puikus metas.

 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams gruodžio 7-8 d.

  Praėjusiais metais ypatingo populiarumo studentų tarpe sulaukusios istorijų pasakojimo dirbtuvės paskutinį kartą 2020 metais, gruodžio 7-8 d. Šį semestrą visos veiklos ir dirbtuvės keliasi į skaitmeninę erdvę. Dirbtuvės įvyks nuotoliniu būdu, naudojant programą ZOOM. Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Norite sužinoti daugiau? Prisijunkite į istorijų pasakojimo (angl.

  ...
 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #16 | ONLINE

  Daugelio pamėgtas Istorijų pasakojimo sal(i)onas persikėlė į ONLINE erdves ir kviečia jus klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
  Į šį sal(i)ono renginį užsuks ir Vilniaus universiteto savanoriai, tad išgirsime ir keletą istorijų apie savanorystę ir ne tik.
  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar – puikus
  ...
 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #15 | ONLINE

  Daugelio pamėgtas Istorijų pasakojimo sal(i)onas persikėlė į ONLINE erdves ir kviečia jus klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų!
  Jeigu seniai norėjote užeiti į sal(i)oną pasiklausyti istorijų ar jų papasakoti, bet vis nedrįsote, dabar - puikus metas.
 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams spalio 19-20 d.

  Praėjusiais metais ypatingo populiarumo studentų tarpe sulaukusios istorijų pasakojimo dirbtuvės grįžta! Tik šį semestrą viskas keliasi į skaitmeninę erdvę - pirmą kartą dirbtuvės įvyks ONLINE, naudojant programą ZOOM. Mokėjimas gerai pasakoti istorijas yra pripažįstamas kaip ateities darbuotojų viena svarbiausių savybių. Gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, galėjimas įkvėpti žmones – tai ateities lyderių savybės. Norite sužinoti daugiau? Prisijunkite į istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. 

 • Kultūros centro renginys online „Istorijos iš VU: darbuotojų pasakojimai“

  Vilniaus universiteto (toliau – VU) Kultūros centras jau antrus metus kviečia VU bendruomenę į istorijų pasakojimo vakarus. Prasidėjęs vos dešimties studentų susibūrimuose, šiandien pasakojimų sal(i)onas sulaukia pusšimčio istorijų klausytojų ir pasakotojų.

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas #14 Online!


  Jau daugelio pamėgtas Istorijų pasakojimo sal(i)onas keliasi į ONLINE erdves ir kviečia jus klausytis istorijų iš savo namų, kad ir kur jie būtų! 
 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU studentams

  Kovo 16-17 d. VU Kultūros centras organizuoja dviejų dienų istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves su Milda Varnauskaite VU studentams. Vietų skaičius labai ribotas, tad kviečiame skubėti užpildyti anketą!

 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU darbuotojams

  Vasario 10-11 d. VU Kultūros centras organizuoja dviejų dienų istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves su Milda Varnauskaite VU darbuotojams. Vietų skaičius labai ribotas, tad kviečiame skubėti užpildyti anketą!

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas vasario 11 d.

  ✨Pirmasis pasibuvimas 2020 metų istorijų pasakojimo sal(i)one įvyks jau vasario 11!

 • VU Kultūros centras gruodį pasitinka renginių gausa

  Šventinis Kalėdinis laikotarpis meno ir kultūros žmonėms būna ypatingai gausus renginių, neišimtis ir VU Kultūros centras, kuris gruodį pasitinka net 13 skirtingų renginių. Renginių įvairovė itin didelė - nuo istorijų pasakojimo dirbtuvių ir kūrybinių dirbtuvių „Pasigamink šviečiančią sapnų gaudyklę“ iki džiazo ir klasikinės muzikos koncertų.

 • Istorijų pasakojimo sal(i)onas

  Šiemet nepaprastai išpopuliarėjęs istorijų pasakojimo sal(i)onas bus šventiškai atviras jau paskutinį kartą 2019 metais! Pakviesime užsukti ir pavakaroti drauge su pasakotojais ir klausytojais!

 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės VU darbuotojams

  Šiemet ypatingo dėmesio studentų tarpe sulaukusios istorijų pasakojimo dirbtuvės (angl. storytelling) duris atveria ir Vilniaus universiteto (VU) darbuotojoms (-ams). 2019-ųjų metų paskutiniųjų istorijų pasakojimo dirbtuvių registracija JAU atidaryta! http://bit.ly/34y8gNI

 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės lapkričio 17-19 d.

  Lapkričio 17 - 19 d. VU Kultūros centras organizuoja nemokamas istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. Vietų skaičius labai ribotas, tad skubėk užpildyti registracijos anketą!

 • Istorijų pasakojimo dirbtuvės rugsėjo 23 – 25 d.

  Rugsėjo 23 – 25 d.  VU Kultūros centras organizuoja nemokamas istorijų pasakojimo (angl. storytelling) dirbtuves. Vietų skaičius labai ribotas, tad skubėk užpildyti anketą!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos