2021-05-01 16:00
2021-05-01 17:00

Koncertas, skirtas 1791 m. gegužės 3-iosios Konstitucijos pasirašymo 230-iosioms metinėms, žyminčios svarbią istorijos datą tiek Lietuvai tiek Lenkijai, paminėti. Ši sukaktis bus pažymėta Lietuvos ir Lenkijos orkestro koncertais Vilniuje ir pačiame Konstitucijos pasirašymo mieste – Varšuvoje. Koncerto programoje – charakteringa ir ryški Lietuvių ir Lenkų kompozitorių – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Igno Jano Paderewskio, Wojciek Kilar ir Gedimino Gelgoto – kūrinių kolekcija. Koncerte dalyvauja ir VU mišrus choras „Pro musica“

KONCERTO PROGRAMA
Lietuvos ir Lenkijos Respublikų himnai
G. Gelgotas NEVER IGNORE THE COSMIC OCEAN
M. K. Čiurlionis - G. Gelgotas RISING DAWN
G. Gelgotas Naujo kūrinio premjera
G. Gelgotas VIOLIN CONCERTO (solo J. Wawrowski)I. J. Paderewski MELODY (solo J. Wawrowski)
W. Kilar ORAWA

Daugiau informacijos Vilniaus rotušės internetinėje svetainėje.

Koncertas bus filmuojamas ir transliuojamas per LRT, be žiūrovų salėje, gegužės 1 d. 16 val.