2020-04-06 21:00
2020-04-12 22:00

Ragindami Jus ir toliau likti namuose, saugoti savo, artimųjų ir visuomenės sveikatą, kviečiame į virtualias folkloro edukacijas balandžio 6-12 dienomis. nuo 18 val. , VU folkloro ansamblio RATILIO Facebook paskyroje

Savaitė su RATILIO | Velykų ir Jurginių tautosaka

Kad noro likti namie tikrai nepristigtų, Valanda su RATILIO virsta Savaite su RATILIO!

Visą šventinę savaitę šio įvykio puslapyje kasdien išvysite vis naujus mokomuosius filmukus, kuriuose ratiliokai kvies Velykų laukti namuose kartu su ansambliu ir žaisminga pavasario švenčių – Velykų ir Jurginių – tautosaka!

Vilniaus universiteto folkloro ansamblis RATILIO

Vilniaus universiteto folkloro ansamblis RATILIO, Vilnius, Lithuania. 2.6K likes. LT - Seniausias Lietuvoje, bet visuomet jaunas ir veržlus folkloro ansamblis „Ratilio" EN - The oldest one in...