2019-12-11 20:00
2019-12-11 23:00

Vilniaus universiteto Kultūros centras kviečia VU darbuotojus ir jų vaikus (7 – 10 m.) į kūrybines meno ir mokslo dirbtuves, kurių metu bus galima susipažinti su šiuolaikinėmis šviesų technologijomis ir išmokti patiems pasigaminti sapnų gaudyklę ar bet kurį kitą šviečiantį objektą.

Dirbtuvės vyks gruodžio 11 d. 18 val., CR 238 aud. (Universiteto g. 3)
Trukmė: 3 val.

Dirbtuvių metu bus naudojami šviesos diodai ir ledinės juostelės. Specialią pynimo metodiką sukūrė dizainerė Ieva Dautartaitė. Profesionali dizainerė jau keletą metų tyrinėja meno ir šiuolaikinių technologijų sąsajas, dalyvauja įvairiuose kūrybiško mokymosi projektuose ir iniciatyvose.
Kūrybinės dirbtuvės organizuojamos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos remiamo projekto „Gyvieji vargonai“ kontekste. Projektas skirtas lavinti studentų ir moksleivių kūrybiškumą per mokslinį šviesų technologijų pažinimą.

Dirbtuvių metu išmoksite:
- sapnų gaudyklių pynimo
- litavimo
- elektronikos pagrindų
- Arduino programavimo (pagal poreikį)

Būtina išankstinė registracija http://bit.ly/2P4BRb1 PASIEKUS MAKSIMALŲ DALYVIŲ SKAIČIŲ, REGISTRACIJA UŽDARYTA.