Visatos istorija. Graikų mitai. Žmogaus likimas. Didelės svajonės. Neišsemiamas tyrimų laukas. Neatsakytų klausimų virtinė.

Žiūrime į tą patį dangų, bet kiekvienas vis kitomis akimis. Folkloro ansamblis „Ratilio“ kviečia paskutinį vasaros penktadienį akis į dangų kelti Molėtų astronomijos observatorijoje ir pamėginti pažvelgti į dangaus skliautą per mitologinį objektyvą. Skambės dainos ir sutartinės, kuriose gyvas senasis žvilgsnis į pasaulį, o jame mėnuo – tėvelis, saulė – motulė, žvaigždės – seselės...

„Hinc itur ad astra!“ – savo auklėtiniams žvaigždes žada Vilniaus universitetas. Tegul naujos aukštumos atsiveria rugpjūčio 30 d. 20.30 val. koncerte „Mėnuo Saulužę vedė“.

Mitologinių dainų koncertas – viena iš Vilniaus universiteto 440-ojo gimtadienio dovanų. Daugiau dovanų išpakuokite čia.plakatas MėnuoSaulužęVedė