2018 m. birželio 16 d., šeštadienį, 18 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje vyks vargonininko Gedimino Kviklio ir valtornisto Mindaugo Gecevičiaus koncertas. Atlikėjai dedikuoja koncertą Baltijos valstybių šimtmečio jubiliejui ir atliks lietuvių, latvių ir estų kompozitorių kūrinius.

Gediminas Kviklys. lrt.lt nuotraukaMindaugas Gecevicius

Gediminas Kviklys (lrt.lt nuotrauka) ir Mindaugas Gecevičius.(Trakų meno mokyklos nuotrauka).

Programoje skambės: G.Ph. Telemanno Adagio ir Presto valtornai ir vargonams, Č. Sasnausko Introdukcija ir dvitemė fuga c-moll vargonams, M. Jansono Muzika valtornai ir vargonams (Andante ir Allegro), B. Gorbulskio Miško daina valtornai ir vargonams, E. Arro Trys pjesės iš ,,Estų liaudies melodijos“ vargonams, S. Rachmaninovo Vokalizas valtornai ir vargonams, M. Zarinšo Variacijos B-A-C-H tema vargonams ir O. Ravanello Meditacija valtornai ir vargonams (skiriama popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje).