Sausio 20 d. 18 val. vargonininkė dr. Jūratė Landsbergytė ir fleitininkas Vytautas Oškinis Šv. Jonų bažnyčioje muzikos mylėtojus kviečia į koncertą „Moderno aušra“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Koncerto programoje skambės M. K. Čiurlionio Sanctus VL343, Fughetta VL314, Angelus Domini VL184, Č. Sasnausko fuga Kyrie de Angelis, „moderno aušros“ peizažas 4-tojo dešimtmečio kūrinių – J. Pakalnio Capriccio, V. Bacevičiaus Jūros poema, J. Gruodžio Jūros daina – motyvais. Lietuviškų kūrinių „garsovaizdį“ sukabins G. F. Hendelio Sonata g-moll.

vytautas oskinis 2300Fleitininkas Vytautas Oškinis fleita pradėjo groti septynerių, priimtas į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą. 2016 m. baigė magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Fleitininkas yra įvairių respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, dažnai koncertuoja Lietuvos ir užsienio šalių (Vokietijos, Austrijos, JAV) salėse. Šiuo metu Vytautas dirba Anykščių muzikos mokykloje, yra šiuolaikinės muzikos ansamblio Synaesthesis narys.

Jūratė LandsbergytėDr. Jūratė Landsbergytė yra viena aktyviausių šiandienos Lietuvos vargonininkių. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, prof. L. Digrio vargonų ir J. Čiurlionytės muzikologijos klases. Vargonininkės koncertinė veikla driekiasi per daugelį Europos šalių ir JAV.

Bilietus įsigyti galite BilietaiLT button platinimo vietose ir internetu.