Rugsėjo 1 d., pirmadienį, Vilniaus universitetas pradės 436-uosius studijų metus tradicine švente „Initium semestri“.

Programa:

9.00 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas ir iškilmingas paminklo K. Donelaičiui atidengimas Bibliotekos kieme, dalyvaujant LR Prezidentei. (Dainą atlieka VU folkloro ansamblis „Ratilio“.)

10.00–12.00 val. – studijų metų pradžios renginiai fakultetuose.

14.45 val. – Vilniaus universiteto dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios „Initium semestri“ ceremonija universiteto Didžiajame kieme. Koncertuoja Vilniaus universiteto akademinis choras „Gaudeamus“, pučiamųjų orkestras „Oktava“.

Maloniai kviečiame dalyvauti!