ATRASK_VU_SU_KC_atrankų_psl_2.jpg

Vilniaus universiteto Kultūros centras jungia 15 meno kolektyvų, kuriuose yra daugiau kaip 600 narių. Kiekvienais metais centras siūlo ir naujų kūrybinių veiklų bei projektų, kurie pritraukia susidomėjusius studentus.

Kolektyvai per metus surengia ar sudalyvauja daugiau kaip 150 įvairių renginių visoje Lietuvoje ar užsienyje.

Norite tapti universiteto kultūrinio gyvenimo dalimi?

Prisijunkite prie VU meno kolektyvų bendruomenės ir drąsiai leiskitės į naujus kūrybinius nuotykius.

Prisijungti kviečiame visus VU bendruomenės narius – pirmakursius, kitų kursų studentus, darbuotojus ar net alumnus.

2023 metais naujų narių atrankos prasidės nuo rugsėjo 5 d. Daugiau informacijos apie atrankas rasite paspaudę norimo kolektyvo laukelį.

ATRASK_VU_SU_KC_atrankų_psl_1.jpg

VU Meno kolektyvai