Sidebar

Teatro improvizacijų grupė - tai nerealiai linksmų, išradingų ir žaismingų studentų kompanija improvizacijos keliais vedama aktoriaus ir pedagogo Vytauto Kontrimo. Vilniaus universiteto Kultūros centro 2021/2022 mokslo metais įkurtas projektas „Teatro improvizacijos“ sulaukė be galo daug susidomėjimo ir mokslo metų pabaigoje pakvietė į pirmąjį Improvizacijų ringą Vilniaus universitete.  

NAUJŲ NARIŲ ATRANKA  

Teatro improvizacija - tai tūkstančiai teatrinių žaidimų, kurie lavina mūsų komunikabilumą, gebėjimą įtaigiai, pagrįstai ir be streso kalbėti įvairiose situacijose. Improvizacija lavina visus įgūdžius, kurie reikalingi komandiniame darbe, egzaminuose ir gynimuose, vadovaujamo darbo pozicijoje. Visai nereikia jokios teatrinės patirties ar ypatingų vaidybos talentų, jeigu norite prisijungti ir smagiai leisti laiką tyrinėjant save ir kitus. Šio kūrybinio proceso metu nustebsite, kiek daug humoro, laisvės ir kūrybos yra kiekviename iš mūsų. Patirsite, kiek daug idėjų ir įkvėpimo gali suteikti šalia esantis žmogus. 

Teatrinių improvizacijų žaidimų kategorijos:

  • Statusų
  • Laiko valdymo
  • Istorijos kūrimo
  • Emocijų 
  • Greito reagavimo
  • Dėmesio ir pastabumo lavinimo
  • Neverbalinės kalbos
  • Muzikiniai
  • Pasitikėjimo
  • Asociacijų 

Žaisdami ir smagiai leisdami laiką išmoksite ne tik valdyti save ir kylantį stresą, kurį patiriame prieš auditoriją ar prieš kamerą, bet praktiškai išbandysite įvairiausius metodus, kurie padeda būti pastabiu, greitai reaguojančiu, patogiu pašnekovui, taip pat savimi pasitikinčiu studijose ir profesinėje veikloje.

Seminarų lektorius - doc. Vytautas Kontrimas.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktorius. Pedagogas. Viešojo kalbėjimo treneris. Projekto Retorika.lt komandos narys. Teatre, televizijoje ir kine sukauptą patirtį lektorius pasitelkia mokymuose, kuriuose lavina dalyvių komunikabilumo, kūno kalbos, improvizavimo ir sceninio laisvumo įgūdžius. 

Vytautas Kontrimas turi solidžią viešojo kalbėjimo mokymų bei teatrinių improvizacijų vedimo patirtį, daug dirba su verslo klientais, moko aukščiausios ir vidurinės grandies vadovus. Lektoriaus mokymų ypatumas — teatriniai metodai, praktinės užduotys, grįžtamasis ryšys - padeda greitai ir efektyviai įsisavinti aktorinio meistriškumo technikas viešojoje kalboje.

2021-ųjų teatro improvizacijų grupės užsiėmimai:

 

2022-ųjų rudens semestro užsiėmimai vyks ketvirtadieniais, Vilniaus universiteto Konfucijaus institute, M. K. Čiurlionio g. 21, nuo 18 val.

DĖMESIO! Pirmasis susitikimas vyks rugsėjo 15 dieną, VU Centrinių rūmų auditorijoje 238, nuo 19 val.!

 Galerija

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos