2019-12-17 21:00
2019-12-17 22:30

Įpusėjus gruodžiui, vis labiau įsisiūbuojant gyvenimo tempą negailestingai greitinančiai žiemos švenčių karštinei, Vilniaus universiteto folkloro ansamblis RATILIO kviečia ieškoti advento ramybės ir kelti akis virš kasdienybės.

Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“ kviečia advento vakarą nusikelti į visų gadynių pradžią ir pamėginti pažvelgti į dangaus skliautą per mitologinį objektyvą. Gruodžio 17 d. 19 val. VU planetariumo Žvaigždžių salėje suksis dangiškos Mėnesio ir Saulės vestuvės, kuriose šoks auksiniai žirgai ir sidabrinės žvaigždės. Mitologinėse dainose, archajiškuose sutartinių sąskambiuose, magiškuose kanklių ir dambrelių garsuose atgis senasis žvilgsnis į pasaulį, kuriame dangus gyvas. Mitologiniai siužetai skleisis erdvinio garso pojūtį sukursiančiame Planetariumo kupole, kurio skliautus nušvies įspūdingos projekcijos.

Gruodžio 17 d. 19 val. VU Planetariume, Konstitucijos pr. 12A. Įėjimas laisvas.

Vadovė Milda Ričkutė