Sidebar

VU Kinetinio teatro naujienos

 • Laumių dovanos | Rudens lygiadienis Vilniuje

  Vilniaus unviersiteto (VU) kinetinis teatras rugsėjo 22 d. 20 val. kviečia į rudens lygiadienio šventę „Laumių dovanos“, kuri vyks prie Karaliaus Mindaugo tilto.

 • Vilniaus universiteto kinetinis teatras pristato premjerą – šokio spektaklį „Vertigo Selff“

  Gegužės 12 d. 21 val. Vilniaus universitete (VU) premjera „Vertigo Selff“ – šokio spektaklis apie individo ir visuomenės savijautos pasikeitimus pastarųjų metų įvykių sūkuryje. VU kinetinio teatro (rež. Andrius Pulkauninkas) pasirodymą bus galima nemokamai išvysti VU Teatro salėje.

 • Vilniuje vyks XXIII Tarptautinis universitetų teatrų forumas

  Vilniuje gegužės 8-14 d. jau dvidešimt trečią kartą vyks Tarptautinis universitetų teatrų forumas. Žiūrovai turės galimybę nemokamai pamatyti ne tik Lietuvos studentiškų teatrų, bet ir iš užsienio atvykstančių trupių bei menininkų pasirodymus. Šių metų forume dalyvaus Europos humanitarinio universiteto, JAV, Ispanijos, Italijos, Sakartvelo ir Lietuvos universitetų teatrų trupės, tarp jų ir Vilniaus universiteto kinetinis teatras (rež. Andrius Pulkauninkas).

 • VERTIGO SELFF | Kinetinio teatro premjera

  Vilniaus universiteto (VU) kinetinis teatras kviečia į premjerą - spektaklį „Vertigo Selff", kuris vyks Tarptautinio universitetų teatro forumo rėmuose, gegužės 12 d., 21 valandą VU Teatro salėje.
 • Paremkite kultūrą neatvėrę piniginės!

  Kviečiame paremti Vilniaus universiteto meno kolektyvus paprastu būdu - skiriant iki 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.)

  Paremkite kultūrą neatvėrę piniginės!

 • VU alumno vaizdo klipu virtęs biofizikinis tyrimas – tarptautinio konkurso nugalėtojas

  Prieš mėnesį pristatytas Vilniaus universiteto (VU) Kinetinio teatro bei trupės nario ir VU Chemijos ir geomokslų fakulteto alumno Povilo Šimonio vaizdo klipas laimėjo tarptautinį mokslo populiarinimo konkursą „Dance Your PHD“.

  Vasario pradžioje vykusiame žurnalo „Science“ ir Amerikos mokslo skatinimo asociacijos organizuojamame konkurse vaizdo klipas pavadinimu „Dance Your PhD 2022: Electroporation of Yeast Cells“ laimėjo ne tik

  ...
 • VU alumnas savo biocheminį tyrimą pristatė netradiciniu būdu – sukūrė šokį konkursui „Dance Your PHD“

  Vilniaus universiteto (VU) Kinetinis teatras pristatė vaizdo klipą, skirtą tarptautiniam konkursui „Dance Your PHD“. Trupės narys – VU Chemijos ir geomokslų fakulteto alumnas Povilas Šimonis šiame klipe sujungė dvi savo mėgstamas veiklas – biochemiją ir šokį: čia žaismingai apdainuojamas ir apšokamas jo baigiamasis darbas „Mielių ląstelių atsako į impulsinio elektrinio lauko sukeltą poveikį tyrimas“. Klipas vasario pradžioje dalyvaus žurnalo „Science“ ir Amerikos mokslo skatinimo asociacijos organizuojamame konkurse.

 • VU Kinetinis teatras vasario mėnesį kviečia į atvirus užsiėmimus!

  Visą vasario mėnesį Vilniaus universiteto Kinetinis teatras organizuoja atvirus užsiėmimus repeticijų metu - antradieniais ir ketvirtadieniais 18:30 VU Teatro salėje, Universiteto g. 3.

 • Vilniaus universiteto Kultūros centro ir meno kolektyvų 2021-ųjų metų veiklos apžvalga

  Kaip sekėsi VU Kultūros centrui ir universiteto meno kolektyvams 2021-aisiais metais? Šioje trumpoje metų apžvalgoje kviečiame prisiminti įsimintiniausius 2021-ųjų momentus: Į apžvalgą!

 • VU Kinetinis teatras grįžta su „Pfliper Forever“

  Groteskiška absurdo komedija -„Pfliper Forever“ - arogantiškas fondas kovoja socialinių opinijų lauke labiau pozicionuodamas save, kaip personą, ir keldamas nepatogius visuomeninius rakursus – ar iš ties tas, kas yra sakoma, turi kokią nors reikšmę, ar tai nėra tik fonas „asmenukei“? Ar tai, kas sakoma ir daroma, dar vis turi ką nors bendro?

 • PFLIPER FOREVER | VU Kinetinio teatro premjera | GYVAI!

  Po daugiau nei pusės metų pertraukos nuo gyvo spektaklių rodymo ir gyvo santykio su žiūrovais, VU Kinetinis teatras grįžta į sceną. 

  Jau birželio 3 d. 19 val. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3) išvysite premjerą - groteskišką absurdo komediją PFLIPER FOREVER.

 • VU Kinetinio teatro meno vadovas A. Pulkauninkas apie teatro pavasarį

  Andriaus Pulkauninko vadovaujamas Vilniaus universiteto (VU) Kinetinis teatras susikūrė prieš kiek daugiau nei 20-metį iš troškimo turėti fizinio teatro tradicijas puoselėjantį, judesį kaip pagrindinę reikšmių perdavimo mediją traktuojantį teatrą. Kaip pats šio teatro meno vadovas A. Pulkauninkas apibūdina: „Kinetinis teatras gana panašus į šiuolaikinį šokį, tačiau vis dėlto yra pagrindinis skirtumas – mes koncentruojamės į istorijos pasakojimą, todėl visi mūsų kūriniai turi fabulą, o šiuolaikiniame šokyje siužetiškumo mažiau. Dėl to mūsų trupė, matyt, yra unikalus reiškinys

  ...
 • XXII Tarptautinis universitetų teatrų forumas | VU Kinetinio teatro spektaklis PFLIPER FOREVER

  VU Kinetinis teatras

  PFLIPER FOREVER

  GROTESKIŠKA ABSURDO KOMEDIJA

 • XXII Tarptautinis universitetų teatrų forumas

  Jaunieji teatro kūrėjai rado būdą, kaip pandemijos metu neprarasti ryšio su žiūrovais

  Gegužės 3–8 d. dvidešimt antrą kartą vyks Tarptautinis universitetų teatrų forumas. Organizatoriai pripažįsta – šį renginį pasitinka su nerimu. Anot jų, pandemijos metu didžiausias dėmesys yra skiriamas išgyvenimui. Tačiau ar esama situacija neiššauks diskriminacijos jaunimo kultūros atžvilgiu, nenustums jaunimo problemų, kaip neaktualių, į paraštes?

 • Pavasario lygiadienis: „Gyvybės medžio atspindžiai“

  Kovo 21 d. šviesa persvėrė tamsą ir prasidėjo naujas gyvybės ratas. Šių metų pavasario lygiadienį žiūrovai galėjo išvysti filmuotą Vilniaus universiteto folkloro ansamblio „Ratilio“ (meno vadovė Milda Ričkutė) ir Vilniaus universiteto kinetinio teatro (meno vadovas Andrius Pulkauninkas) performansą „Gyvybės medžio atspindžiai“. Jame apjungtos senosios ritualinės žemdirbių tradicijos su naujoviškomis šiuolaikinėmis interpretacijomis. Tai tarsi šviesos ir tamsos jėgų kova.

 • 2020-ųjų karantino įkvėpti: VU Kultūros centro meno kolektyvų veiklos apžvalga

  Koncertas po koncerto, viena repeticija po kitos – tokia būdavo įprasta Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centro meno kolektyvų narių kasdienybė ikipandeminiu laikotarpiu. Meno kolektyvai per metus surengdavo daugiau kaip 150 koncertų ir kitų įvairių renginių, keliaudavo į užsienio konkursus ir festivalius. Bet 2020-ieji metai buvo ypatingi ir neįprasti visam pasauliui. Į šiuos metus galime žiūrėti kaip į šimtus prarastų galimybių – nukeltų ar atšauktų koncertų, premjerų, renginių ir gyvų susitikimų. Tačiau Kultūros centre, kaip ir visame universitete, veiklos nesustojo, tik

  ...
 • LIETUVOS STUDENTŲ SKAITOVŲ ŠVENTĖ

  2020 m. spalio mėn. Vilniaus Gedimino technikos universiteto teatras studija „Palėpė“, Vilniaus universiteto teatrai (VU Dramos teatras (vad. R. Venckus) ir VU Kinetinis teatras (vad. A. Pulkauninkas), Universitetų teatrų asociacija ir asociacija „Koturnos“ rengia Lietuvos studentų skaitovų šventę.

 • 20 metų jubiliejų švenčiantis VU Kinetinis teatras pristato naują spektaklį

  Šiemet 20 metų jubiliejų švenčiantis Vilniaus universiteto Kinetinis teatras kovo 12 d. ir 26 d. kviečia į naująjį savo spektaklį „Pačiam mylimiausiam – sau“. Artėjant šventinei premjerai, trupės vadovas Andrius Pulkauninkas dalijasi mintimis apie kinetinį teatrą, jo žiūrovą, kūrybos procesą ir kviečia į naujausio spektaklio užkulisius.

 • VU Kinetinio teatro premjera: „Pačiam mylimiausiam – sau“

  VU Kinetinio teatro premjera „Pačiam mylimiausiam – sau“ – unikali režisieriaus A. Pulkauninko autobiografinė judesio komedija, pagal V. A. Mocarto muziką kovo 12 d. ir kovo 26 d. 18 val. VU Teatro salėje.

 • VU Kinetinio teatro įvertinimas tarptautiniame festivalyje Maroke

  Vilniaus universiteto Kinetinis teatras(vad. Andrius Pulkauninkas) grįžo iš Maroko Tanžero mieste vykusio festivalio ...

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos