Pučiamųjų orkestras „Oktava“

 • Orkestrinė fantazija - VU pučiamųjų orkestro odė pavasariui

  2017 03 18 Oktava spalvosVilniaus universiteto Pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“ kviečia savo gerbėjus, draugus, bičiulius, kolegas ir visus muzikos mylėtojus į kasmetinį, jau gražia tradicija tapusį koncertą „ORKESTRINĖ FANTAZIJA: ODĖ PAVASARIUI!“. Šį kartą orkestras savo muzika budins tuo metu vis labiau atgimstančią ankstyvąją gamtą.

  „Oktava“ pristatys naują meninę programą, kurioje skambės garsių Lietuvos kompozitorių – Juozo Naujalio ir Kazio Daugėlos – kūriniai. Orkestras atliks Maurice Ravel „Bolero“, Carl Orff „Carmina Burana“, Igor Stravinsky „The Rite of Spring“. Skambės ir Ray Woodfield „Slightly sentimental“, Claude Michel Schonberg „I dream a dream“, Ulrich Roever ir Michael Korb „Highland cathedral“ bei kiti orkestriniai kūriniai. Šių autorių sukurtos kompozicijos pakiliai ir didingai sugriaudės tarp Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios skliautų tarsi šauksmas tiek bundančiai gamtai, tiek ir jos atgimimą pasitinkančiam žiūrovui.

  Rimti klasikos kūriniai persipins ir su romantikos fragmentais, atliekamomis orkestro solistų. Koncerte išgirsite ir orkestro koncertmeisterio, trimitininko Kristijono Sakalausko solo – Gunter Norris „Trumpet in the night“.

  Ši programa ištobulinta dirigento ir meno vadovo Albino Kučinsko kruopščiu ir nepailstančiu darbu. „Dirbdamas su tokiu būriu jaunimo didžiuojuosi galėdamas juos sudominti ir klasikiniais, ir moderniais kūriniais. Jie dirba daug ir parodo tikrai aukštą meninį lygį. Darbas su jais – tarsi nuolatinė odė pavasariui,“ – džiaugėsi vadovas.

  Koncerto laikas | Kovo 18 d. 18 val.

  Koncerto vieta | Šv. Jonų bažnyčia, šv. Jono g. 12

  Trukmė | 1 val. 40 min.

  Bilietus platina | bilietailt logo 2 01

  Renginys Facebook paskyroje

   

  2017-03-18 18:00:00 2017-03-18 19:40:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12, Vilnius Orkestrinė fantazija: odė pavasariui

   

 • Sakralinės muzikos koncertas Šv. Kazimiero dienos proga

  2017 03 04 koncertas Kazimiero copyJau trečius metus iš eilės Šv. Kazimiero ordinas dovanoja ir kviečia miesto svečius į koncertą.

  Sakralinės muzikos ir susikaupimo valanda Šv. Kazimiero bažnyčioje. Koncerto programoje – klasikinės ir bažnytinės muzikos kūriniai, kuriuos atliks žinomi muzikantai bei dainininkai. Koncerto finale klausytojai turės progą išgirsti kompozitoriaus ir dirigento Kazio Daugėlos choralinę fantaziją – „Šv. Kazimiero choralą“, kurioje orkestras, choras ir vargonai sukuria nepakartojamai didingą skambesį.

  2017 m. kovo 4 d. (šeštadienis), 13.00 val.

  Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčia
  Didžioji g. 34, Vilnius

 • „Džiazo pūga“: VU pučiamųjų orkestras „Oktava“

  OKTAVA 4Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“, pasitikdamas didžiąsias metų šventes, gruodžio 17-ąją dieną, 17 val. kviečia į šventinį koncertą Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21.

  Kol už lango siaus žiema, mes dovanosime Jums muzikos garsų pūgas - bus daug šildančios muzikos su gardžiais džiazo prieskoniais.

  Naujoje programoje skambės visame pasaulyje žinomi džiazo klasikos šedevrai – Benny Goodman, Stevie Wonder, Glenn Miller, Henry Mancini ir kitų kompozitorių kūriniai.

  Kartu su orkestrantais scenoje pasirodys ilgamečiai „Oktavos“ solistai-vokalistai Julija Šturo ir Paulius Noreika bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Martyna Kučytė.

  Taip pat išgirsite ir instrumentinį saksofono tenoro – Adomo Ališausko solo su orkestru – Carlos Santana „EUROPA“. Išgirsite ir fizikos fakulteto absolvento Šarūnos Ažnos saksofono solo su orkestru iš legendinio miuziklo pagal Viktoro Hugo romaną „Vargdieniai” – Michael Schonberg kūrinį „I dreamed a dream“. Fizikos fakulteto studentas Antanas Daugėla atliks trombono solo su orkestru – Henry Macini „Charade“. Koncerte išgirsite ir orkestro koncertmeisterio, trimitininko Kristijono Sakalausko solo – Alan Morrison „Buster Strikes back“.

  Orkestro meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.

  Koncerto laikas | Gruodžio 17 d. 17 val.

  Koncerto vieta | Vilniaus universiteto Didžioji aula, M. K. Čiurlionio g. 21.

  Koncertas nemokamas. Trukmė 1 val. 30 min.

  facebook

   

 • 65 „Oktavos“ pavasariai

  VU pučiamųjų instrumentų orkestro "Oktava" jubiliejinis koncertas. Balandžio 17 d. 15 val. Šokio teatras, T. Kosciuškos g. 11, Vilnius

 • Koncertas LAUDATE SANCTI CASIMIRI

  2016 03 06 kaziuko 2Prieš 412 metų Vilniuje prasidėjusi Kaziuko mugė, tęsdama senąsias tradicijas bei įpūsdama gaivaus naujovių vėjo, šiemet vėl pakvies vilniečius ir miesto svečius į kasmetinę, rekordišką lankytojų skaičių pritraukiančią Kaziuko mugę. Ši pirmoji pavasario šventė neįsivaizduojama be verbų iš margų žolių ir gėlių, bei tradicinio pirkinio – riestainių karolių. Liaudiška muzika, rankdarbiais ir gardžiais kvapais viliojanti mugė, šiemet miesto širdyje vyks kovo 4-6 dienomis.

  Kovo 4 d., 15 val. Katedros aikštės pradžioje kaip ir kasmet bus atidaryta garsioji Vilniaus Kaziuko mugė.

  Trečiąją mugės dieną profesionaliosios muzikos mėgėjus sukvies koncertas „Laudate Sancti Casimiri“. Šv. Kazimiero dieną paminėti pakiliai ir dvasingai šiemet kviečia Šv. Kazimiero ordinas kartu su gražiausia muzika, skambėsiančia po Šv. Kazimiero bažnyčios skliautais. Kovo 6 d. (sekmadienį) po šv. mišių  13.30 val. Sakralinės muzikos ir susikaupimo valanda Šv. Kazimiero bažnyčioje. Koncerto programoje – klasikinės ir bažnytinės muzikos kūriniai, kuriuos atliks žinomi muzikantai bei dainininkai. Koncerto finale klausytojai turės progą išgirsti kompozitoriaus ir dirigento Kazio Daugėlos choralinę fantaziją – „Šv. Kazimiero choralą“, kurioje orkestras, choras ir vargonai sukuria nepakartojamai didingą skambesį: https://www.youtube.com/watch?v=fQnUcR4lnbk

  Programoje:

  Solistė Sofija Jonaitytė (sopranas)
  Vargonininkės: Živilė Survilaitė, Renata Marcinkutė-Lesieur
  Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ jaunių choras „Cantus gracilis“ Vadovas ir dirigentas Rolandas Aidukas chormeisteriai – Renata Deltuvienė Bakutė, Evaldas Steponavičius
  Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestro „Oktava” ir Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos bigbendo jungtinis orkestras. Vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas

  Dirigentai: Albinas Kučinskas, Kazys Daugėla

  Koncertą organizuoja šv. Kazimiero ordinas.

  Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčia (Didžioji g. 34), įėjimas laisvas.

 • VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ šventinis koncertas

  2015 12 19 oktava tamsus su ok LOGO 728x1024Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ pasitikdamas šventes kviečia savo bičiulius ir Universiteto bendruomenę į šventinį koncertą.

  Koncertas įvyks Gruodžio 19 d. šeštadienį 17 val.
  Vilniaus universiteto Teatro salėje, Universiteto g. 3

  Programoje: In the Christmas Mood; Duke Ellington in Concert; The Best; Just a Closer Walk With Thee; The Lady Is a Tramp; Who Are You; Save The Last Dance For Me; The Best of Sly and The Family Stone; The Flick Machine; Jumpin’ East of Java; All About That Bass; Welcome to the Jungle; Uptown Funk; Jingle Bells.

  Orkestro meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas

  Solistai: Julija Šturo, Paulius Noreika, Lydia Lysenkova

  Vilniaus universiteto orkestro „Oktava“ koncertas Jums - visada tik nemokamas. Maloniai kviečiame!

  Facebook

 • Palaikykite Vilniaus universiteto orkestrą LRT projekte „Vario audra“

  Palaikykite Vilniaus universiteto orkestrą Oktava" „Vario Audros“ super finale sausio 8 d. 21 val. per LRT!
  Balsuokite už Oktavą" nauju numeriu 8 700 44706 ir sausio 8 d. 21 val.tiesioginio eterio metu. 
  Jei pagal savo planą į kitus tinklus skambini nemokamai - tai ir už Oktavą skambint nieko nekainuos!

  Oktava finaleSpalį LRT eteryje startavo unikalus pučiamųjų instrumentų konkursas „Vario Audra“. Kiekvieną orkestrą į pergalę veda jų kapitonai – žymūs Lietuvos atlikėjai, pažįstami tiek pop muzikos, tiek operos gerbėjams. Projekte Vilniaus Universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ dalyvaujadrauge su B. Dvariono muzikos mokyklos bigbendo jaunaisiais talentais bei savo kapitonu – Česlovu Gabaliu!

  Orkestro vadovas maestro Albinas Kučinskas, kalbėdamas apie projektą, užsiminė, kad jau seniai Lietuvoje trūko tokių projektų, skirtų pučiamųjų žanrui ir tai puiki galimybė parodyti jaunimui „vario“ galią. „Net ir studijuodami geriausiame Lietuvos universitete studentai geba skirti laiko muzikavimui,“ – džiaugėsi A. Kučinskas. Orkestro pasirodymus taip pat puoš ir choreografinė grupė, vadovaujama Teresės Gritėnienės.

  Kviečiame žiūrėti orkestrų kovas ir palaikyti Vilniaus universiteto orkestrą „Oktava“ balsuodami numeriu 8 700 44706 penktadieniais 21 val. per LRT. 
  Jei pagal savo planą į kitus tinklus skambini nemokamai - tai ir už Oktavą skambint nieko nekainuos!

  Sek įvykius Facebook'e

 • Koncertas „Sąskambių atspalviai šv. Jonų bažnyčioje“

  VU Pučiamųjų instrumentų orkestro "Oktava" koncertas

  Vasario 28 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje
  VU Pučiamųjų instrumentų orkestro "Oktava" koncertas

 • Šventinis džiazo muzikos vakaras

  PLAKATASOKTAVAFINAL