Kamerinis orkestras

 • Kalėdų vakaras su VU Kameriniu orkestru

  Kamerinis E.Kurausko 550x800Gruodžio 25 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

  „World orchestra festival“ (Pasaulio orkestrų festivalio) konkurso, vykusio 2017 m. liepą Vienoje, Austrijoje, Aukso prizo ir specialaus žiuri Garbės sertifikato laimėtojas Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė, dirigentas-asistentas Modestas Jankūnas) vėl kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti grakščiomis Vilniaus universiteto baroko linijomis ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas rengia koncertą būtent gruodžio 25 d. lyg kalėdinę dovaną sau ir jums.

  Koncerte skambės nuostabioji J. A. Hasse Salve Regina, F. Manfredini, J. Chr. Pez, J. Stamitz pastoralės ir simfonijos. Klausysimės A. Adamo, J. F. Wade ir F. Gruberio kalėdinių giesmių ir populiarių kalėdinių melodijų orkestrui. Koncertą puoš išskirtinis baroko muzikos atlikėjas, unikalaus tembro kontratenoras Algirdas Bagdonavičius.

  Maloniai laukiame Jūsų!

  Bilietus platina BilietaiLT button

  2017-12-25 18:00:00 2017-12-25 19:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia Kalėdų vakaras su VU Kameriniu orkestru
 • VU Kamerinis orkestras skynė laurus Vienoje

  Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras (meno vadovas Paulius Bernardas Koncė) šių metų liepos 20-24 d. dalyvavo Pasaulio orkestrų festivalyje „World Orchestra Vienna 2017“, kuriame įgijo naujos patirties, grojo kartu su žymiais mokytojais bei parsivežė garbingus apdovanojimus.

  Viena 2017 kamerinis ir Zehetner 1024x768Festivalio metu VU Kamerinis orkestras turėjo progą sudalyvauti įspūdingame užsiėmime su žymiu smuikininku, Vienos filharmonijos orkestro koncertmeisteriu prof. Helmut Zehetner, kuris nuoširdžiai nepatikėjo, kad mūsų Kamerinio orkestro nariai – tai ne profesionalūs muzikantai, įvairių universiteto fakultetų studentai, kurie laisvalaikį skiria muzikai.

  Liepos 21 d. vakare orkestras jau koncertavo Vienos Rotušės aikštėje, kur atliko M. K. Čiurlionio ir G. Holsto kūrinius. Orkestrui dirigavo jaunas dirigentas, orkestro koncertmeisteris Modestas Jankūnas.

  Liepos 22 d. Kamerinis orkestras dalyvavo konkurse, kuriame, diriguojant Pauliui Bernardui Koncei, atliko J. Naujalio „Svajonę“ ir W. A. Mozarto „Divertimento D-dur“. Orkestras pelnė Aukso prizą ir specialų žiuri Garbės diplomą kaip geriausias ir didžiausią įspūdį palikęs kolektyvas.

  Viena 2017 Golden hall 1024x575„Liepos 23 d. koncertavome garsiojoje „Musikverein Gold Hall“ salėje. Čia atlikome M. K. Čiurlionio „Penkis mažus preliudus“, publika mus sutiko labai šiltai,“ – įspūdžiais dalinosi orkestrui dirigavęs P. B. Koncė.

  „Tai vienas įspūdingiausių Vilniaus universiteto ir jo Kamerinio orkestro įvertinimų ir pasiekimų per visą orkestro istoriją!“ – džiaugėsi vadovas.

   

  Pasaulinio orkestrų festivalio moto ­– „Viena ateitis“, tikslas – sukurti platformą tiek jauniems, tiek suaugusiems muzikantams pasirodyti, mokytis, bendrauti, kurti ir stiprinti draugystę, nepriklausomai nuo dalyvių amžiaus, kilmės, religijos ir kultūrinės aplinkos.

  Vienos muzikos ir scenos menų universiteto profesorių seminarai, pasaulinio garso „Vienos filharmonijos“ orkestro nariai ir kiti garsūs muzikantai bei pedagogai suteikia dalyviams galimybę susipažinti su pasaulio aukščiausio lygio muzikos mokytojais ir mokytis pažangių metodų ir aukščiausių pasirodymo įgūdžių, kurie sudaro tvirtą pagrindą tolesniam tobulėjimui.

  Viena 2017 apdovanojimas 768x1024Norint paskatinti tolesnę orkestrų ir jų narių tobulėjimą, festivalis suteikia galimybę orkestrams atvirai ir sąžiningai, laisva valia dalyvauti konkurse. Žiuri sudaro žinomi Austrijos muzikantai ir muzikos pedagogai.

  Vilniaus universito Kultūros centro informacija

 • Kultūros naktis. Musica notturna

  2017 m. birželio 16 d. 22 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia

  kulturos naktis

  MUSICA NOTTURNA

  Vilniaus universiteto kamerinis orkestras

  Meno vadovas Paulius Bernardas Koncė
  Dirigentas Modestas Jankūnas

  PROGRAMA

  Johann Sebastian Bach (1685–1750)
  Brandenburgiškasis koncertas
  Dalys: 1. Allegro moderato; 2. Adagio; 3. Allegro.

  Giedrius Kuprevičius (*1944)
  Preliudas M. K. Čiurlionio atminimui
  Solistas Lukas Jonušis (smuikas)

  David Popper (1843–1913)
  Koncertinis polonezas violončelei ir orkestrui
  op. 14 (instrumentuotė Boriso Traubo)
  Solistas Liutauras Žilaitis (violončelė)

  George Gershwin (1898–1937)
  Lullaby
  (instrumentuotė Jeff Manookian)

  Modest Mussorgsky (1839–1881)
  Parodos paveikslėliai
  (instrumentuotė Robert G. Patterson)
  Dalys: Promenada; Sena pilis; 
  Promenada; Jaučių traukiamas vežimas; 
  Promenada; Katakombos; 
  Trobelė ant vištos kojelės ir ragana;
  Didvyrių vartai Kijeve.

   

  Įėjimas nemokamas

 • VU Kamerinio orkestro koncertas

  Kamerinis orkestras ir meno vadovas P. B. Koncė, 2015 m. VilniusVILNIAUS UNIVERSITETO KAMERINIS ORKESTRAS
  Orkestro meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė

  Solistė Ieva Gaidamavičiūtė-Barkauskė (sopranas)

  Dalyvauja: Antanas Taločka (klarnetas), Z.Čepulėnas (gitara), Birutė Grikinytė (fleita), Lina Stakišaitienė (klavesinas) ir B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivės: Julija Bakševičiūtė, Indrė Kučinskaitė (išilginės fleitos), Augustė Janatjeva, Liucija Kudžmaitė ir Kotryna Šlepetytė (fleitos),

  Koncertas skirtas orkestro meno vadovo ir dirigento P.B. Koncės kūrybinio darbo ir gyvenimo sukakčių progai.

  Programoje: J.S.Bach, L.Cherubini, G.Holst ir O.Narbutaitės kūriniai

   2017 m. gegužės 20 d. 18 val. | Vilniaus universiteto Šv.Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12

  Bilietus platina bilietailt logo 2 01

 • Magdeburgo brangakmenis: G. F. Telemanas

  2017m. kovo 4 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius)
  VILNIAUS UNIVERSITETO KAMERINIS ORKESTRAS kviečia į koncertą

  „Magdeburgo brangakmenis: Georgas Filipas Telemanas“

  2017 03 04 Magdeburgo brangakmenisGeorgo Filipo Telemano (Georg Philipp Telemann, 1681-1767) vardas paprastai pirmiausia asocijuojamas su Johanu Sebastianu Bachu – Telemanas buvo Bacho draugas ir jo sūnaus Karlo Filipo Emanuelio krikštatėvis. Telemanas yra produktyviausias visų laikų kompozitorius, sukūręs virš 3000 kūrinių ir dėl to net įrašytas į Gineso rekordų knygą. Kitas žinomas faktas, kad Telemanas savo laikais buvo populiariausias Vokietijos kompozitorius, lenkęs net Bachą, ir vienas mėgiamiausių muzikos kūrėjų visoje Europoje.

  Telemano šeima buvo glaudžiai susijusi su bažnyčia – tėvas, senelis iš motinos pusės ir vyresnysis brolis buvo pastoriai. Jis būtų sekęs jų pėdomis, jei ne nevaldomai prasiveržę jo muzikiniai gabumai. Būdamas dešimties metų jis pradėjo mokytis muzikos savarankiškai, o dvylikos metų amžiaus jau sukūrė savo pirmąją operą.

  Magdeburge gimusį kompozitorių jo sėkminga karjera vedė į daugelį kitų miestų, tokių kaip Leipzigas, Frankfurtas ir Hamburgas. Telemanas kūrė visų stilių muziką ir pačioms netikėčiausioms instrumentų sudėtims. Puikiai grojęs keliais instrumentais, jis labai mėgo išilginę fleitą ir šiam instrumentui sukūrė tikrų šedevrų. Telemano 250-osioms mirties metinėms skirtame paminėti koncerte skambės jo kūrybą reprezentuojantys muzikiniai žanrai –siuitos vienai ir dviems fleitoms, koncertas dviems instrumentams su orkestru ir kantata.

 • Šventų Kalėdų vakarą

  2016 m. gruodžio 25 d. 18 val. VU Kamerinis orkestras koncertas Jums Šv. Jonų bažnyčioje „Šv. Kalėdų vakarą...“

  2015 12 25 KalėdosVilniaus universiteto Kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė) jau daugelį metų tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi, grakščiu universiteto baroku ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent gruodžio 25 d., nes jaunieji muzikantai kaip kalėdinę dovaną mielai sutinka dovanoti muziką mieliems klausytojams.

  Koncerte pirmą kartą Lietuvoje skambės Bolonijos kompozitoriaus L. G. Zavateri  (1690-1764) Kalėdinė pastoralė, taip pat nuotaikingos G. Ferandini ir Fr. Gossec Pastoralinės sinfonijos, A. Scarlatti Kalėdinė kantata, skambės A. Adam‘o, J. F. Wade, F. Gruberio kalėdinės giesmės ir populiarios kalėdinės melodijos orkestrui. Prie malonių instrumentų garsų prisidės ir solistai - nuostabaus balso sopranas Simona Liamo ir žavus baritonas Modestas Jankūnas.

  Maloniai laukiame Jūsų...

  Bilietus platina bilietailt logo 2 01

  Šv. Jonų bažnyčioje 2015 1280x919

  2016-12-25 18:00:00 2016-12-25 19:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12. Vilnius Šv. Kalėdų vakarą Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė) jau daugelį metų tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi, grakščiu universiteto baroku ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent gruodžio 25 d., nes jaunieji muzikantai kaip kalėdinę dovaną mielai sutinka dovanoti muziką mieliems klausytojams. http://www.kultura.vu.lt/naujienos/renginiai/1217-sventu-kaledu-vakara
 • Koncertai ir kiti nuotykiai Maskvoje

  VU Kamerinis orkestras ir choras Gaudeamus Maskvoje2016 m. lapkričio 3–8 dienomis du Vilniaus universiteto kolektyvai – Akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė) ir Kamerinis orkestras (meno vadovas Paulius Bernardas Koncė) svečiavosi Maskvoje, Rusijoje. Tai buvo bendras projektas su Maskvos technikos universiteto kameriniu choru (vadovas Ivan Samoilov). Turėjome du koncertus, kurių metu buvo atlikti soliniai kolektyvų kūriniai bei bendras A. Vivaldi devynių dalių „Magnificat“.

  Pirmasis koncertas įvyko Maskvos centre, Šv. Petro ir Povilo katedroje, kur gausiai susirinkę žiūrovai koncertą palydėjo aplodismentais ir nuoširdžiais padėkos žodžiais. „Kiekvieno koncerto, kiekvienos kelionės prasmės ir kokybės pagrindas, man atrodo, visų pirma, yra žmonės, kolektyvas, todėl, nuvykusi į Maskvą, aš tik dar kartą įsitikinau, kokie fantastiški, tolerantiški ir draugiški yra mūsų orkestro žmonės, su jais kelionė į ne visuomet jaukią ir nelabai šiltą ir kartais pilką šalį virto kur kas šiltesnė ir spalvingesnė. Jaučiuosi visiems labai dėkinga,“ – teigė smuikininkė Ieva Kirilauskaitė.

  Prabėgus pirmajam koncertui, svetingi Maskvos technikos universiteto choristai draugiškai aprodė gražiausius Maskvos kampelius. Pasak Vilniaus universiteto kamerinio orkestro smuikininkės Lauritos Klimkaitės, staigus perėjimas į žiemos sezoną gerų įspūdžių apie Maskvą ne tik nesumenkino, bet atvirkščiai – dar labiau padidino: „Lyg spalvotame atviruke išpiešta raudonoji aikštė, skendinti sniege, metro su didžiuliais sietynais bei įspūdingomis freskomis, pastatų bei gatvių masyvumas abejingų tikrai nepaliko!“ – įspūdžiais dalinosi Laurita.

  Netrukus įvyko ir antrasis koncertas, šį kartą Maskvos technikos universitete. Pasibaigus jam padėkų sulaukė ne tik kolektyvų vadovai, bet ir maskviečiai solistai bei chormeisteriai Ignas Garla ir Modestas Jankūnas, kuris taip pat dirigavo Vilniaus universiteto Kameriniam orkestrui atliekant G. Holsto Šv. Pauliaus siuitą.

  Pirmasis Kamerinio orkestro smuikininkas Lukas Jonušis paklaustas apie kelionę atsako – „Maskva – įdomus miestas savo statiniais, žmonėmis, išplanavimu, jo kultūrą ir istoriją dabar jau teko pažinti ne tik iš vadovėlių. Žmonės, su kuriais kartu koncertavome buvo labai draugiški, malonūs. Muziejuose leidomės į diskusijas, eksponatų interpretavimą, buvo labai smagu bendrauti su nepaprastai išsilavinusiais žmonėmis. Koncertuose susilaukėme nemažai aplodismentų, tad manau, kad atlikta muzika patiko, kas mums patiems, kaip kolektyvui yra be galo svarbu. Laikas praskriejo labai greitai ir važiuoti namo dar nesinorėjo, bet po dainingos kelionės autubusu sugrįšti buvo gera“.

  Barbora Aid, VU Kamerinis orkestras

 • Orkestras ieško muzikantų!

  Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras ieško muzikantų - violončelininko (-ės) ir altininko (-ės)!

  Orkestras koncertuoja kiekvieną mėnesį, dažnai keliauja atstovauti universitetą užsienyje ir laukia dviejų naujų narių.

  Kreipkitės į orkestro vadovą tel. 8 684 45925 arba el. p.

  Daugiau apie Kamerinį orkestrą

  2015 fotosesija VU

 • Mūsų skambantys žiedai Mamai

  Balandžio 23 d. 18 val. Šv.Jonų bažnyčioje

  Koncertuoja VU Kamerinis orkestras su vaikais.

  Bilietus platina BILIETAI LT

 • Šventų Kalėdų vakarą. VU kamerinis orkestras

  2015 12 25 KalėdosJau daugiau kaip 20 metų VU kamerinis orkestras tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje gruodžio 25 d. 18 val. Koncerte skambės įvairių tautų kalėdinės giesmės ir dar Lietuvoje negirdėti baroko ir klasikos kompozitorių kūriniai.

  Programoje Bohemijos kompozitoriaus G. Linek‘o Pastoralinė simfonija ir G. Ph. Telemann‘o kalėdinė kantata Jauchzet, Frohlocket, taip pat nuotaikingoji L.Mozart‘o simfonija Kelionė rogėmis. Taip pat galėsime išgirsti nuostabųjį J. S. Bach‘o Brandenburgiškąjį koncertą Nr. 4, A. Adam‘o, J. F. Wade'o, F. Gruber'io kalėdines giesmes.

  VU kamerinio orkestro koncertus visada puošia nuostabūs balsai ir šį kartą mums dainuos LMTA prof. S. Stonytės studentė Gabrielė Kiršaitė (mecosopranas).

  Orkestrines solo partijas atlieka VU studentės ir tarptautinių konkursų laureatės - Raminta Bautronytė (smuikas), Rusnė Kirtiklytė ir Lina Meškonytė (fleita).

  Bilietus platina BILIETAI LT

 • Koncertas "Rudens elegija"

  Kamerinis tab 2015Spalio 17 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje savo pirmąjį sezono koncertą gros Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras. Tai visada jaunas ir muziką mylinčio jaunimo kolektyvas, kuriame kiekvienais metais išvystame vis naujus veidus.

  Šiame koncerte pirmąkart orkestrui diriguos jaunas dirigentas Modestas Jankūnas, baigęs studijas pas LMTA doc. M. Pitrėną.

  Modestas JankunasProgramoje skambės retai Lietuvoje atliekamo XVIII a. olandų kompozitoriaus ir diplomato U. W. Wassenaer I-asis Concerto armonico, kuris anksčiau buvo priskiriamas G. B. Pergolesi plunksnai, žavingasis J. S. Bacho IV –asis Branderburgo Koncertas, kuriame solo gros universiteto pirmakursės, tarptautinių konkursų laureatės, fleitininkės Rusnė Kirtiklytė ir Lina Meškonytė, o smuiko solo atliks medikė Raminta Bautronytė. Koncerte bus atlikta ir publikai mažai pažįstama mūsų žymaus kompozitoriaus G. Kuprevičiaus Elegija Tėvynę palikusiems, kurios nostalgišką solo akordeonu gros LMTA doc. R. Sviackevičiaus akordeono klasės studentas Jonas Stonkus. Pabaigoje skambės garsusis A. Piazzolla Oblivion smuikui (solo - būsimas fizikas Lukas Jonušis) su orkestru ir nuotaikingoji G. Holst Šv.Pauliaus suita. Maloniai kviečiame į VU Kamerinio orkestro koncertą Rudens elegija pasidžiaugti muzikuojančiu ir mokslą mylinčiu jaunimu, o jų atliekama muzika suteiks gerų emocijų rudenėjančios nuotaikoms.

  Bilietus platina BILIETAI LT

 • VU Kamerinio orkestro koncertas LDK Valdovų rūmuose

  Vilniaus universiteto Kamerinio orkestro koncertas LDK Valdovų rūmuose
  2015 m. kovo 19 d. 19.00 val.

  Meno vadovas ir dirigentas
  Paulius Bernardas Koncė

  Solistai
  Prof. Giedrė Lukšaitė-Mrazkova (klavesinas)
  Balys Vaitkus (klavesinas)
  Paulius Gefenas (fleita)
  Raminta Bautronytė (smuikas)

  J.S.Bacho instrumentiniai koncertai
  1. Gavotas iš orkestrinės siuitos Nr.3 , D-dur (koncerto įžangai)
  2. Koncertas D-dur (BWV 1054) klavesinui ir orkestrui (solo –Balys)
  3. Koncertas c-moll (BWV1060) dviems klavesinams ir orkestrui (solo- Giedrė ir Balys)
  4. Koncertas a-moll (BWV1044) fleitai , smuikui ir klavesinui ( Paulius Raminta ir Giedrė)

   

 • VU Kamerinio orkestro koncertas "Šv. Kalėdų vakarą"

  2013m. Kalėdinis koncertas Šv.Jonų bažnyčioje  

  2014 m. gruodžio 25 d. 18:00 val.
  Šv. Jonų bažnyčia (Šv. Jono g. 12)

  Kasmetinis tradicinis kalėdinis koncertas, kurio metu išgirsite pirmąkart Lietuvoje atliekamus kūrinius. 
  Programoje: J.Friebert, J.M. Molter , J.Ch. Pez, A. Scarlatti, G.F. Handel ir G. Ph. Telemann bei kalėdiniai kūriniai, populiarios kalėdinės dainos. 
  Solistės: Rasa Dzimidaitė (sopranas), Liucilė Vilimaitė (arfa).

  Bilietai 15Lt (studentams 10Lt) parduodami renginio vietoje.

 • Projekto "Klasika visiems" koncertas

  Klasika visiems 2014 plakatasVU chorai "Gaudeamus", "Virgo" ir "Pro Musica" kartu su VU kameriniu orkestru ir visais klasikos mylėtojais

  Gruodžio 6 d. 19:00 val. Šv. Jonų bažnyčioje, Vilniuje

  PROJEKTO "KLASIKA VISIEMS" KONCERTAS

  "Klasika visiems"  - tai Vilniaus universiteto vykdomas unikalus muzikinis projektas, kurio dalyviais gali būti visi, mylintys klasikinę muziką ir pažįstantys muzikinį raštą.

  Daugiau skaitykite:
  Projekto Facebook puslapis

 • VU kamerinio orkestro jubiliejinis koncertas "Baigiant 35-tuosius..."

  Lapkričio 15 d. (šeštadienį)

  Šv. Jonų bažnyčioje 18.00 val.

  VU kamerinio orkestro jubiliejinis koncertas "Baigiant 35-tuosius..."

  Meno vadovas ir dirigentas -
  Paulius Bernardas Koncė

  Koncertmeisteriai -
  Raminta Bautronytė, Aurelija Bielinytė, 
  Martynas Vytas, Liutauras Žilaitis

  Solistai – 
  Rasa Dzimidaitė (sopranas), Nerijus Masevičius (bosas)
  Marijus Astrauskas (fleita), Eglė Šabonaitė (klarnetas)

  Raminta Bautronytė, Gintė Martutaitytė,Eglė Žurauskaitė, Ingrida Olendraitė, Lukas Jonušis, Auksė Katarskytė, Gabrielė Mačiuitytė (I smuikai), Aurelija Bielinytė, Pavlina Kovaliova, Bernadeta Baublinskaitė, Greta Janulytė, Liepa Gerda Valinskytė, Laurita Klimkaitė (II smuikai), Martynas Vytas, Rasa Stakauskaitė, Zita Abramavičiūtė, Eva Blaževič (altai), Liutauras Žilaitis, Daugailė Syrusaitė, Kornelija Giedrikaitė, Rūta Petrošiūtė (violončelės), Karolis Čekas ir Simonas Lialys (kontrabosai), Jonas Jurėnas (klavesinas)

  Dalyvauja B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokyt. O.Lingienės gitaros klasės mokinės Reda Montvilaitė, Milda Orvydaitė, Justina Šilinikaitė ir Ieva Meškonytė

   Bilietai parduodami prieš koncertą renginio vietoje. Bilieto kaina – 15 Lt; moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams su pažymėjimais – 10 Lt.

  Programoje


  Luiggi Respighi 
  (1879-1936) 
  Siciliane

  Luiggi Cherubini 
  (1760-1842) 
  Ave Maria sopranui, klarnetui ir styginiams.
  Solistės- Rasa Dzimidaitė (sopranas)
  ir Eglė Šabonaitė (klarnetas).

  Antonio Vivaldi 
  (1675-1741) 
  Koncertas in F fleitai ir styginiams.
  Dalys: 1. Allegro non molto 2. Largo e cantabile 3. Allegro.
  Solistas - Marijus Astrauskas (fleita).

  Luigi Boccherini 
  (1743-1805)
  „Nakties sargyba Madride“ ir 12 variacijų
  Dalys: 1. Ave Maria delle parocchie. Imitando una campana 2. Ave Maria del Quartiere. Imitando il tamburo 3. Minuetto de Ciechi 4. Il Rosario 5. Los manolos. Passa calle ir 12 variacijų „Ritirata di Madrid “.
  Gitaros - B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivės Reda Montvilaitė, Milda Orvydaitė, Justina Šilinikaitė (mokyt. Olga Lingienė) ir Ieva Meškonytė.

  Georg Philipp Telemann
  (1681-1767) 
  Tragikomiška kantata„Kanarelė“
  Dalys: 1. Arija „O weh, o weh, mein Canarin ist tot“ 2. Rečitatyvas „So gehe’s der Vogel Freude“ 3. Arija „Ihr lieblichen Kanarien Vögel“ 4. Rečitatyvas „Was sol ich mehr?“ 5. Arija „Friß, daß dirder Hals an schwelle“ 6. Rečitatyvas „Allein, was will ich fernerklagen“ 7. Arija „Mein Canarine gute Nacht“ 8. Rečitatyvas ir arija „Dat de der Hagel!“.
  Solistas - Nerijus Masevičius (bosas).

  Peter Warlock
  (1894-1930) 
  Capriol-Suite
  Dalys: 1. Basse –Danse 2. Pavane 3. Tordion 4.Bransles 5. Pieds-en-l’air 6. Mattachins.

 • VU kamerinio orkestro jubiliejinis koncertas "Baigiant 35-tuosius..."

  Lapkričio 15 d. (šeštadienį)

  Šv. Jonų bažnyčioje 18.00 val.

  VU kamerinio orkestro jubiliejinis koncertas "Baigiant 35-tuosius..."

   

  Meno vadovas ir dirigentas -
  Paulius Bernardas Koncė

  Koncertmeisteriai -
  Raminta Bautronytė, Aurelija Bielinytė,
  Martynas Vytas, Liutauras Žilaitis

  Solistai –
  Rasa Dzimidaitė (sopranas), Nerijus Masevičius (bosas)
  Marijus Astrauskas (fleita), Eglė Šabonaitė (klarnetas)

  Raminta Bautronytė, Gintė Martutaitytė,Eglė Žurauskaitė, Ingrida Olendraitė, Lukas Jonušis, Auksė Katarskytė, Gabrielė Mačiuitytė (I smuikai), Aurelija Bielinytė, Pavlina Kovaliova, Bernadeta Baublinskaitė, Greta Janulytė, Liepa Gerda Valinskytė, Laurita Klimkaitė (II smuikai), Martynas Vytas, Rasa Stakauskaitė, Zita Abramavičiūtė, Eva Blaževič (altai), Liutauras Žilaitis, Daugailė Syrusaitė, Kornelija Giedrikaitė, Rūta Petrošiūtė (violončelės), Karolis Čekas ir Simonas Lialys (kontrabosai), Jonas Jurėnas (klavesinas)

  Dalyvauja B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokyt. O.Lingienės gitaros klasės mokinės Reda Montvilaitė, Milda Orvydaitė, Justina Šilinikaitė ir Ieva Meškonytė

   

   Bilietai parduodami prieš koncertą renginio vietoje. Bilieto kaina – 15 Lt; moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams su pažymėjimais – 10 Lt.

   

  Programoje