2018 05 12 choraiGegužės 12 d. 19 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12).

Vilniaus universiteto chorai dovanoja pavasariu alsuojantį koncertą, kuriame išgirsite įvairių žanrų muzikos: nuo klasikinių J. S. Bacho kūrinių iki smagių lietuviškų Dainų šventės dainų.

Programoje ištraukos iš J. S. Bach „Mišių h-moll“, P. Česnokov, L. Donati, J. Ustinskovs kūriniai, dainos iš Šimtmečio dainų šventės repertuaro.

Atlikėjai:
VU chorai „Virgo“, „Gaudeamus“, „Pro musica“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė), vargonininkas Balys Vaitkus.