VU kinetinis teatrasSpektaklis „Dualai“ – klaidi kelionė po žmogaus pasirinkimų pasaulį, kur pasirinkimas iš duotojo sąrašo netenkina, tačiau kito sąrašo nėra, todėl aktoriai blaškosi ribotų galimybių rate, sukdami nematomas santykių karuseles, perjunginėdami užsnūdusios sąmonės kanalus ir atspindėdami tai, kas tūkstančius kartų jau buvo atspindėta prieš juos pačius. Galimybių ratas sukasi beribio optimizmo ir rožinio „tobulumo“ ratuose vis grąžindamas žiūrovą į tą pačią nustebimo būseną – gal visgi kažkas ne taip? Gal sąrašas didesnis, nei siūlo reklaminis lankstinukas? Gal kanalų daugiau, bet ne visi prieinami? O vienaragiai, tik arkliai su priklijuotu ragu?

Spektaklio premjera balandžio 26 d. 19 val.
VU Teatro salėje, Universiteto g. 3, Vilniuje.

Bilietai 10 Eur (studentams 5 Eur). Bilietus platina  BilietaiLT button

FacebookRežisierius A. Pulkauninkas