Oktava KučinskasVilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“ (meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas), pasitikdamas didžiąsias metų šventes, gruodžio 17-ąją dieną, 16 val. kviečia į šventinį koncertą Vilniaus universiteto Teatro salėje, Universiteto g. 3.

Jei dar nepajutote šventinio džiaugsmo ir kalėdinės nuotaikos, orkestro atliekama muzika tikrai išspręs šią problemą! Koncerte išgirsite visiškai naują programą, kurioje skambės visame pasaulyje žinomi džiazo klasikos šedevrai – Glenn Miller, Ray Charles, Erik Morales ir kitų kompozitorių kūriniai, kuriuos papildys ir orkestro solistai. Kartu su orkestrantais scenoje pasirodys ilgamečiai „Oktavos“ solistai-vokalistai Julija Šturo, Paulius Noreika bei Martyna Kučytė.

Koncerto laikas | Gruodžio 17 d. 16 val.
Koncerto vieta | Vilniaus universiteto Teatro salė, Universiteto g. 3.
Trukmė | 1.30 val.

Orkestro koncertai Jums visada tik nemokami. Maloniai lauksime!

2017-12-17 16:00:00 2017-12-17 17:30:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius VU Teatro salė, Universiteto g. 3, Vilnius Oktalėdos. Kalėdinis VU pučiamųjų orkestro koncertas www.kultura.vu.lt