2017 12 09 Klasika visiemsGruodžio 9 d. 20 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius)

Requiem in D-moll (KV 626) – viena žymiausių Volfgango Amadėjaus Mocarto (1756–1791) kompozicijų. Tai buvo paskutinis Mocarto muzikinis darbas, tačiau liko nepabaigtas. Po Mocarto mirties Requiem užbaigė jo kolega Franz Xaver Süssmayr 1792 m.

Vilniaus universiteto chorai „Pro musica“, „Gaudeamus“ ir „Virgo“ (vadovė Rasa Gelgotienė) kartu su VU Kameriniu orkestru (vadovas Paulius B. Koncė) jau šeštus metus rengia muzikinį edukacinį projektą „Klasika visiems“, kuriame chorinę muziką atlieka klasikinės muzikos mėgėjai. Šiemet muzikos raštą pažįstantys dainavimo entuziastai atliks Volfgango Amadėjaus Mocarto šedevrą „Requiem“.

Projekto dalyviams talkins solistai sopranas Gunta Gelgotė, mecosopranas Ieva Prudnikovaitė, tenoras Ivan Gusev (Rusija), bosas Šarūnas Šapalas, diriguos R. Gelgotienė.

Kviečiame pasiklausyti didingo kūrinio vienoje gražiausių Vilniaus bažnyčių.

Dalyvauk renginyje FB f Logo blue 50

2017-12-09 20:00:00 2017-12-09 21:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius Mozart. Requiem