2017 10 06 Viva Tour FlyerPoster2017 m. spalio 6 d. 18.00 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilniuje) svečiuosis muziką šlovinantis choras ir orkestras „Viva la Musica“ iš San Francisko (JAV). Ši didelė grupė, virš 100 žmonių, apvažiuos visą Pabaltijį ir atliks modernaus kompozitoriaus Deno Foresto „Jubilate Deo“ (Šlovinkite Dievą), Ola Gjeilo „Dark Night of The Soul“ (Tamsioji sielos naktis) ir kitų kompozitorių muziką.

Šiame koncerte Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje į šį energingą būrį įsilies ir šeimininkai – VU Kamerinio orkestro muzikantai. Nepabūgę didelių kūrinių, jie mielai su svečiais muzikuos ir kartu stengsis atskleisti muzikos galią klausytojams.

Koncertas nemokamas. Kviečiame pasiklausyti!