Vasario 24 d. 19 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3)

Filopatris 7645Grigalius Knapijus FILOPATRIS, ARBA DORYBĖ

Režisierius Rimantas Venckus

Minėdami savo teatro 447-ąsias metines, prisimename senąsias tradicijas ir pristatome Grigaliaus Knapijaus dramą „Filopatris“, parašytą ir pirmą kartą pastatytą Vilniaus universitete 1596 m. Veikale keliama valdžios ir moralės antagonizmo problema tebėra aktuali ir šiandien.

Spektaklis yra pelnęs šiuos apdovanojimus: Lietuvos kultūros ministerijos diplomas ir „Aukso paukštė 2014“.

Nominacijos: ryškiausias spektaklis, ryškiausias režisierius, ryškiausias aktorius (Telegono vaidmens atlikėjas) - Respublikinė mėgėjų teatrų apžiūra „Atspindžiai“, 2014.

Bilietai parduodami bilietailt logo 2 01 ir renginio vietoje prieš spektaklį.