Penelope Logo 1 2Vasario 22 d. 19 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3)

Trupė MINIMUM 2015 m. įgyvendindama projektą „Drama SOS“, skirtą lietuviškosios dramaturgijos puoselėjimui ir naujų autorių ugdymui, paskelbė dramaturgijos konkursą. Keletas autorių buvo apdovanoti diplomais ir prizais, o geriausios pjesės autore pripažinta Telšių Žemaitės teatro režisierė Laimutė Pocevičienė, kurios pjesę „Penelopė“ ir pristatome.

Spektakliu siekiama aktualizuoti Homero mitą, žvelgiant į pavaizduotus įvykius netradiciškai - ne iš herojaus Odisėjo, o iš jo žmonos Penelopės pozicijų. Į mito inspiruotą žaidimą įtraukiama šiuolaikinė moteris, kurios akimis vertinami mitologiniai vyro ir moters santykiai.

Apdovanojimai: Diplomai už Penelopės ir Odisėjo vaidmenis – XVII tarptautinis universitetų teatrų forumas, 2016.

Bilietus platina bilietailt logo 2 01