2016 m. gruodžio 25 d. 18 val. VU Kamerinis orkestras koncertas Jums Šv. Jonų bažnyčioje „Šv. Kalėdų vakarą...“

2015 12 25 KalėdosVilniaus universiteto Kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė) jau daugelį metų tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi, grakščiu universiteto baroku ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent gruodžio 25 d., nes jaunieji muzikantai kaip kalėdinę dovaną mielai sutinka dovanoti muziką mieliems klausytojams.

Koncerte pirmą kartą Lietuvoje skambės Bolonijos kompozitoriaus L. G. Zavateri  (1690-1764) Kalėdinė pastoralė, taip pat nuotaikingos G. Ferandini ir Fr. Gossec Pastoralinės sinfonijos, A. Scarlatti Kalėdinė kantata, skambės A. Adam‘o, J. F. Wade, F. Gruberio kalėdinės giesmės ir populiarios kalėdinės melodijos orkestrui. Prie malonių instrumentų garsų prisidės ir solistai - nuostabaus balso sopranas Simona Liamo ir žavus baritonas Modestas Jankūnas.

Maloniai laukiame Jūsų...

Bilietus platina bilietailt logo 2 01

Šv. Jonų bažnyčioje 2015 1280x919

2016-12-25 18:00:00 2016-12-25 19:00:00 VU Kultūros centras Europe/Vilnius Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12. Vilnius Šv. Kalėdų vakarą Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė) jau daugelį metų tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi, grakščiu universiteto baroku ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Šis jaunatviškas kolektyvas vienas iš nedaugelio, kuris rengia koncertą būtent gruodžio 25 d., nes jaunieji muzikantai kaip kalėdinę dovaną mielai sutinka dovanoti muziką mieliems klausytojams. http://www.kultura.vu.lt/naujienos/renginiai/1217-sventu-kaledu-vakara